Nočný plač u skoro 2 ročného dieťaťa

katarinajurikova
8. júl 2012

Maminy mam na Vas otazku,maly sa zacal budit v noci,asi 2 tyzdne to trva.Normalne sa raz zobudil ,dala som mu cajik a spal dalej.Teraz sa zobudi aj na cajik okolo 1,00 rano a potom o 3,00 so strasnym placom,neda sa ukludnit,neni pocikany,ani teplo mu neni ,snazim sa vetrat ,ked ho boli brusko vyzera to inak.... 😖
Place aj hodinu v kuse,nepomaha ani nosenie na rukach ,zaspi nakoniec po hodine pri nas v posteli.

karmelka77
8. júl 2012

@katarinajurikova vyzera to na nocne mory, presne aj my sme to takto mali a trvalo to asi 2 mesiace, u nas to bolo spojene aj s odplienkovanim, ked cez den uz plienky nemal a na noc ano, cize budil sa aj na to ze chce cikat ale az ked ho bolel mechur a na tie mory hlavne...dokonca som zistila ze sa boji tienu odsledovala som si to, lebo sa strhol zacal strasne plakat a ukazovat na nejaky tien na stene...vyriesili sme to tak, ze sme si ho nastahovali do spalne, on spaval cca od druheho mesiaca vo svojej izbe, tak sme ho dali s postelou k nam a postupne sa ukludnil...je to zevraj bezne v tomto veku treba to len vydrzat a skusit najst sposob ako na to...tak ako my napr.🙂))

katarinajurikova
autor
8. júl 2012

@karmelka77 uff dufam,ze to coskoro prejde ,lebo v tich horucavach je clovek rad,ze vobec zaspi 😒
My mame este plienky ,starsi mi toto nerobil,cize som nevedela ,ze co to je....ale dakujem 🙂

zmrzlinkams
8. júl 2012

http://detskechoroby.rodinka.sk/detske-choroby/...
skus sa pozrieť aj tu či tam niečo nebude čo by nejako suvisĺosť malo s vami alebo nejake priznaky z toho a ak nie tak to možeš vylučiť a skus sa ked tak poradiť s dr. ale možno to budu aj tie nočne mory a zle sny - nevidel niečo nedavno v tv niečo čo by ho mohlo takto nakopnuť že zle spinka.
napr. kamaratova mala 10r pozerala z rodičmi ten pušťny kvet ten film čo nedavno bol v tv a tyž. nemohla spavať mala problemy večer zaspať - bol to velmi pekny film ale ku koncu ta jedna pasaž veru aj mne dlho utkla v hlave 😖