Nočný nepokoj. Stretli ste sa s tým?

fixka
25. aug 2012

Ahojte. Chcela by som vas poprosit o pomoc. Moja dcerka sa v noci casto budi, ale ostane akoby v polospanku, stale sa prehadzuje po posteli, pripadne si sadne a sucha si rucickami nepokojne po telicku. Zda sa mi velmi nervozna. Niekedy sa aj rozplace. Opakovane si liha a vstava a sada si. Niekedy to trva aj niekolko hodin. Do polnoci spi relativne dobre. Nebyva to kazdu noc, niekedy spi celkom pokojne. Stale kojim. Mate podobnu skusenost? Dakujem za odpovede.

pectore
25. aug 2012

ahoj...nieco som nasla co mi dost pripomina to co opisujes u svojej dcerky ... http://najmama.aktuality.sk/poradna-otazka/2285... ....prejdisi to mozno ti to pomoze. Osobnu skusenost nemam...bo mala spi ako drevo...obcas si poplace...ale hned zas zaspi...

ustrachana
25. aug 2012

@fixka presne nieco take prebieha tieto posledne noci u nas 🙂

anetkaadamko
25. aug 2012

u nás to isté....je to tým teplom

carmella
25. aug 2012

aj u Nas to bolo , maly sa nedal utisit trvalo to 2 roky ale uz to preslo .. doktorka povedala ze je to v poriadku ,, ze obcas sa stava a casom to prejde

helencek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciaq
26. aug 2012

no nas syn ma 20 mesiacov a spava tak,ze ja sa pri nom nevyspim,lebo len trpnem ci mi nespadne z postele. stale sa prehadzuje po posteli. zo spanku si sadne, potom padne, lezie , liepa sa po mne tak,ze som z toho uz na nervy. tiez neviem co s tym. smeje sa zo spanku obcas place. uz parkrat spadol z postele co som ho nestihla zachytit. niekedy ho zachytim v poslednej chvili co tak cestuje po posteli. sa cudujem,ze sa vobec vyspi, lebo ja som rano unavena ako kon

euka210
26. aug 2012

nemam taku skusenost, nas tak 3x za noc je hore, ale obcas sa stane, ze aj hodinu nevie naspet zaspat, je to okolo 1-2 v noci. Davam prsnik skoro uz nasilu aby zaspal. Moze to byt horuco ale aj spracuvavanie zazitkov z dna, najme aj sa uci liezt ci chodit. Nema cez den prilis vela podnetov a zmien ze to nestiha spracovat?

78lenka
7. sep 2012

aj my sme tak na tom ,maly tak spaval zhruba do 3rokov,presne od tej polnoci bol nepokojny,alebo vobec nespal,teraz mam druhe dieta do toho pol roka celkom fajn,ale tiež to zacina zlym spankom.to su take deti

moon1979
7. sep 2012

u nás to isté, ale u nás to súvisí so splnom dve noci pred splnom a noc ked je spln je to hrozneeee ... alebo som si vsimla, ze ked ma cez den vela vzruchov "zážitkov" alebo pred spánkom, tak vtedy cvičí celú noc, rozpráva zo spánku, prípadne spustí strašný plač 🙂 neboj, to prejde

nastasja25
7. sep 2012

to ako keby o nás bolo...pomaly každú noc,predtým spával lepšie a teraz??bude mať rok a už odmieta spať aj cez den,čo je fakt na nervy...kamarátka mi poradila čipky Viburcol,uvidíme,či pomôžu ☹

mon77
9. sep 2012

u nas je to tiez z casu na cas dost zle, su noci ked spi relativne ok ale su noci ked je to len krik, plac a nekludny spanok a spime mozno par hodin za noc. vsetci a vsade sa pise, ze z toho deti musia vyrast no mna trapi to ci z toho nebude mat diet nejaku traumu v buducnosti ... ono si to rano nepamata ale niekde v tej malej hlavicke to je stale skryte. nekonzultovali ste to niektora nahodou s psychologom?

tereziako
18. sep 2012

S.O.S mam otazku ohladom spanku mojej princeznej ma 4 mesiace (nesmejte sa no neviem ako mam dat novu otazku nie som tu tak dlho tak pisem sem snad to nevadi ) ... kazdy vravi ze ked sa dieta usmieva tak vidi anjelikov no moja mala sa trha krici az vresti je taka prelaknuta ze mam pocit ze sa jej snivaju az nocne mory niekedy ju az musim prebrat dnes spinkala pri mne na manzelskej posteli a bolo to celkom lepsie ale tak tri dni za sebou to bolo hrozne tie vykriky je mi luto ze moj anjelik ma skarede sny stava sa to aj vam ?

raduska88
19. sep 2012

My mame 15 mesacnu Natalku od narodenia neprespala ani jednu noc od leta chce pit iba caj vypije aj 3 flašky za noc a tiez ma nepokojny spanok stale sa mrvi, mrnči a posledne 2 tyzdne sa zobudi a zacne kricat Mama Tata ked sa jej prihovorim ze som tam a nech buva tak zacne tak kricat ze zobudi aj celu bytovku a musim ju zobrat k nam do postele az potom sa trochu ukludni, ked sa s manzelom cez vikend vystriedame a idem spat do obyvacky tak krici az pokila nepridem k nej...neni som si vedoma ze by sa niecoho zlakla, nebavi ma to lebo ked je s nami v posteli nikto sa nevyspi stale nas okopava