Nočné budenie na mlieko u 14 mesačnej

mushkaa
29. nov 2018

Dobry den. Chcela by som Vas poprosit o radu. Mam 14 mesacnu dcerku. Od cca 13tich mesiacoch sme z kojenia presli na mliecko vo flasi. Pri kojeni som vstavala k malej kazdu chvilku, neslo tam ani o pitie mliecka, skor o tulkanie. Myslela som si ze s flasou sa to casom zmeni. Ale s flasou fungujeme mesiac a budime sa skoro kazde 2 hodiny na mlieko a to vypije stale celu flasu(malu).malicka je velky papkacik, cez den toho poje dost, neze si potom vynahradza a tym mlieckom. Chcem sa vas spytat, ci nemate s tym nejake skusenosti, ako to nocne budenie trosku obmedzit. Zahustit s niecim mliecko? Alebo co? Dakujem za rady.

waggi
29. nov 2018

Daj jej ešte čas aby si na to trošku zvykla 🙂 Keď jej papkáčka tak to bude asi skôr súvisieť s tým, že je častejšie hladná, malo by sa to ešte upraviť

pininka
29. nov 2018

Aj naši boli takí a to mi každý tvrdil že budú lepšie spať keď prejdeme na fľašu. Prd makový. Ale prešlo to časom. Syn pil mlieko dvakrát za noc do dvoch rokov.

st44
2. dec 2018

No tak to mam stastie. Moja mala bola kojena mesiac + dalsi mesiac kojena a pridane umele. A od asi 3 mi prespala cele noci. Ked sa sama nezobudila ze je hladna tak som ju nechala spat. A tak je to doteraz. Um pijeme iba rano a vecer. Cez den ovocie a normalnu papanicu. Zachvilku bude mat 14 mesiacov