Nivea krém - akú má trvanlivosť?

barbora221994
26. nov 2018

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, známa mi dala krém pre bábätko NIVEA BABY Moisturizing Lotion ešte minulý rok keď som čakala dcérku ale nie je tam dátum spotreby, prosím Vás máte s ním skúsenosti? viete mi poradiť že koľko tento krém maximálne vydrží?
Mám 10 mesačnú dcérku a chcela by som ju s ním už začať krémovať.
Ďakujem veľmi pekne 🙂

denisa098
26. nov 2018

@barbora221994 ja by som ta také malé dieta dala max mandľový olej z lekárne,aj to len ak treba, toto až tak neskor alebo použi na seba, aby ste si neprivolali zbytočne ekzém.

lubik87
26. nov 2018

@barbora221994 zvyčajne je tam taky obrázok plechovky pootvorené s číslom .znamená ako dlho od otvorenia sa môže spotrebovať..zvyčajne 12 mesiacov🙂 vyskúšaj natrieť ..ja si dávam predpisovať ktemik za 1€ mám excipicial či dajak tak :D

dominika6
27. nov 2018

pozri zo spodu ikonu

balaskovae
27. nov 2018

pri dietati by som asi neriskovala, skus pouzit najprv na svojej pokozke a potom aplikuj na dietatku

malinajahoda
27. nov 2018

Minulý rok? To by som ani sama sebe nedala. Letelo by to do koša, ved to stojí pár €.

amelia000
3. dec 2018

A aky mate nazor na bio kokosovy olej lisovany za studena? Zatial som citala o nom iba same dobre veci a clanky ze je to vhodne aj pre deti. Osobne skusenosti s nim mam velmi dobre co som skusala na sebe a niesu tam ako v kremoch popridavane aj ine zlozky.