Nie je to neskorý čas na prechádzku pre bábo?

29. jún 2024

Baby naše 2m. bábatko nám chodí spať veľmi neskoro, vždy od 9tej je hore cca do 11tej, teeaz v tých horúčavach to má aj prestavené inak..no moja otázka znie, von vychádzame tak okolo 7-8mej, dnes je ale pol 9tej a my sa práve chystáme von, chodite niekto ešte tak neskoro s takym babom?

viestta
29. jún 2024

Nie, nie je. Konecne ne je horuco, kludne chodte povozit kocik

autor
29. jún 2024

@viestta ďakujem!🙂 lebo pre mňa to je tiež ok, ale príliš aktivni členovia rodiny hučia či sme normálno

viestta
29. jún 2024

radioaktivnych clenov rodiny treba odignorovat

pribinak
29. jún 2024

Ja sim cez leto chodila von skoro ráno a potom až neskoro večer.

Členovia rodiny nech sa starajú o svoj pitný režim, o dieťa sa postaras ty

zmrzlinka2021
29. jún 2024

Nech ti členovia rodiny začnú cestovať a zistia že je veľa spôsobov fungovania

luteam
29. jún 2024

Je to uplne ok ked vyrastie nastavite sa na novy rezim ved deti sa tal rychlo menia

roberta27
29. jún 2024

Ja som tiez tak chodila, skoro rano a neskoro vecer, ved kto by sa dobrovolne vonku paril aj s babatkom a zbytocne ho vystavival horucim slnecnym lucom.

renca1992
29. jún 2024

Moja mamka so mnou tiež tak chodila (okolo 19 až 20 hodiny) lebo som sa narodila v tých najväčších horúčavách a babky z paneláku jej nadávali či je normálna tak neskoro chodiť von, tak sa ich raz spýtala prečo oni neidú von poobede ale až večer či sú ony normálne a bol kľud.

bolarazjedna
29. jún 2024

Takému malému bábätku je to jedno. Prvý syn sa narodil začiatkom júla, celé leto sme chodili na prechádzku okolo 8mej večer, predtým sa vonku nedalo existovať. Boli sme aj do pol desiatej vonku. Od našich mám som tiež vypočula, že ő takom čase chodiť von s bábätkom na prechádzku... Ale mňa to nezaujímalo.

kikushaa
29. jún 2024

Tiez som cez horucavy chodila von az po osmej, ved svetlo je do 9:30

really8
29. jún 2024

Nie nechodime uz o takomto case von. Uz je okupany a sme doma. Mam sice druhe dieta ktore je uz v posteli takze chodit von nemozem ale ani by som nechodila.
Hovorim za seba, ze rezim treba dodrziavat a mozno aj vdaka tomu som pri prvom mala krasny rezim, od roka spaval sam celu noc. Takze to chcem spravit rovnako.

diewcatqoo
29. jún 2024

Ja mam za par dni termin porodu a planujem chodit na prechadzky s kocikom az po tom, co zajde slnko. Aj so starsim chodim aktualne vonku az po 19tej. A co povedia ostatni clenovia rodiny na moje neskore kocikovanie, pripadne co hovoria na to, ze so synom chodim na ihrisko az tak neskoro, mi je naozaj u prdele.

aliaray1
29. jún 2024

Aj my sme takto chodili, kludne medzi 21-22, boli strasne tepla a nasa mala posunute zaspavanie. Vpnku je teraz super. A neboj, babu sa absolutne nic nestane. Nasa uz 2r2mes je jedno zlate stastne.zdrave dievcatko a spanok sa prichodom jesene a chladu znova inak prehodil. Bola velka spacka.

aliaray1
29. jún 2024

Jaj a este taka jedna vec...2 mesacne babatko nie je psik, ktoreho by trebalo ucit ci vycvicit na dajaky rezim. Oni nevedia rozlisovat den a noc esre dlhu dobu. U nas sa osvedcilo,.ze co bolo nasilu, bolo na 💩. A sama si krasne upravila po mesiacoch spanok 😁

vkatush
29. jún 2024

Ja som vo februári chodila s 2mesačným po tme a zime okolo 20tej. Bol proste spokojný v kočíku, zima mu bola ukradnutá.
Teraz má 1.5 roka, chodí spať o 22 a je utužilec 😁

Režim nerieš, to máš ešte pár týždňov, mesiacov naň čas.
A aktívnych členov (by) som poslala kade ľahšie, že budeme chodiť kam a kedy chceme. Nie je to ich dieťa, ich starosť.

pukina
29. jún 2024

@really8 kazde dieta je ine. my mame ukazkovy rezim prakticky od narodenia a aj tak sa mi 1,5 rocny budi kazdu noc aspon 1-2x ;)

btus
29. jún 2024

my sme bežne aj v zime chodili vonku o 21.00. Nie je neskoro, pokiaľ to vyhovuje vám a dieťaťu. Naše v kočári pekne zaspalo a ani zima mu nevadila. A radšej večer, keď je príjemne ako poobede, keď je úpek.

lienka.7
29. jún 2024

@autorka uplne v pohode. Vsak si pospinka v kociku. Ja som tak chodila von s malou aj na drink 🙈 v pohode aj do polnoci sme s mm boli vonku. no socialku na nas 😊🤣

tamta
29. jún 2024

Neviem ako u Vas ale podla mna je horúco aj teraz večer...
Von chodíme v týchto parnach jedine skoro rano a večer uz dieťa spí normálne doma na nočný spanok...

really8
30. jún 2024

@pukina jasne, s tym pocitam. Co platilo na jedno nemusi na druhe. Ale kedze sa mi tento postup osvedcil musim to skusit🙂

nikiki29
30. jún 2024

@really8 môj prvý spával od 5 týždňov celú noc a “režim” mal v štýle zobudím sa tak som hore 😅 v lete alebo na dovolenke vonku aj do 22, v zime zas o 17 už driemkal 🤷🏻‍♀️

really8
30. jún 2024

@nikiki29 ked vam to tak vyhovuje je to uplne v poriadku. My sme rezim mali. A to zase vyhovovalo nam.

tenerifka
30. jún 2024

V Spanielsku v lete o polnoci este byvaju plne preliezky deti, rodicia kocikuju deti po promenadach, sedia na terasach, veceraju. Nemyslim si, ze by to tym detom nejako narusilo ich existenciu, jednoducho cez deñ je horuco a neda sa fungovat, tak spolocensky ziju vecer. Tu ale nikto nikoho nastastie neriesi

henka123123
30. jún 2024

Chodila som aj o 22hej

monicatko20
30. jún 2024

@really8 rezim dieťaťa sa dá predsa nastaviť/prispôsobit.. Malý bude mať dva roky.. Cez zimu ukážkovo o 19tej okupany v posteli... V lete posunutý spánok na 21-22h..predsa nebudem aj ja sedieť doma v čase, keď sa dá ísť konečne von 😊 cez zimu znova posunieme.. 😊

really8
30. jún 2024

@monicatko20 ale ved dobre. Rob si ako chces 🙂

sisska96
1. júl 2024

Nie. Aj cez leto už o 7 boli okupaní a spali v postieľke. Keď bábätko ma režim, je kľudnejšie

jaond19
1. júl 2024

Syn ked mal v lete 1-2mesiace, kocikovat som chodila o 19tej a domov sme chodili uz potme, vacsi spanok maval tak od tej desiatej, cize mi to vyhovovalo.

btus
2. júl 2024

@sisska96 každé dieťa má iný režim. Naše chodilo spávať o 22.00 a vstávalo o 8,30. A mne to tak vyhovovalo. Nie každé dieťa chodí spávať o 19.00 a vstáva o 5.00. 🙂 Ako si ho rodičia nastavia, tak ho majú. A režim dieťaťa kopíruje režim rodičov. Večerné vychádzky v lete sú super. Príjemná teplota. 🙂

mariazatkova
3. júl 2024

Keď to tebe aj bábätku tak vyhovuje nevidím v tom problém