Nespokojné bábätko počas dňa

9. okt 2022

Ahojte, 3m babatko je nespokojne pocas dna medzi spankami . Neviem ci je to tym ze je unavene , alebo sa nudi....Vacsinou kratko spi cez den - 30 min, vynimocne hodinu a pol, ale ked sa zobudi pride mi to ze vydrzi hore 20-30 minut a zacne byt nervozna. A to sa jej stale venujem ked uz vidim ze sa zacina stazovat vezmem ju na ruky a ukazujem jej kadeco atd. ale pomoze na chvilu potom sa zas stazuje. Pride mi divne aby nevydrzala ani polhodinu hore a ze by uz bola unavena ? Ale pritom ani spat nechce ked ju ulozim , place . Najedena je, prebalena je, s bruskom problemy nemame a zuby nevyzera ze by jej sli. Pritom niekedy ked sa zobudi dokaze v postielke v pohode lezat aj 30 minut a sama pre seba sa vypravat. Ked ju vezmem za mnou do kuchyne a polozim do hrazdy nevydrzi tam ani minutu 😀

hilda08
9. okt 2022

Moze byt prepodnetovana…ja som bola premotivovana pri prvom, nonstop som sa mu venovala, bol obklopený hračkami, stale som mu nieco ukazovala - stale bol po chvíli nervózny, nepokojný…vela som si o tom študovala co to moze byt…pri druhom - jednofarebná seda hracia podložka, maximálne dve tri hracky v dosahu - kludne babatko, zaplace iba od hladu alebo od únavy, skúste znížiť podnety 🙂 nevravim, ze je to urcite tak ale dlhšie tuto moju teóriu pozorujem aj na ostatných deťoch a zatial mi to vzdy sedelo

autor
9. okt 2022

@hilda08 no mame vzdy iba 1-2 hracky na hrazde takze neviem ze by z toho mohla byt prepodnetovana :-/ alebo mam na nu menej vypravat, a nechat ju tak samu rovno ?

hilda08
9. okt 2022

Ja ho vela krat necham len tak lezkat ze nema nic okolo seba a on len žuje nohy a počúva ma, rozpravam stale na neho…alebo hmkam😄 neviem no ci je kvoli tomu taky kľudný ale prvy bol hrozne nepokojný chcela som sa tomu vyhnúť aj u tohto, hlavne v pozadí aby bol klud, žiadna telka, rádio

ls56
10. okt 2022

Moja ked mala 3m tak vydrzala hore 45min a potom spala1,5h.. a takto to slo cely den

autor
10. okt 2022

@ls56 a v noci kolko spala?? no mne to tiez pripada ze 45 minut je maximum. len to potom akosi nesedi s tymi casovymi oknami co vsade pisu ze sa toho treba drzat 😁

ls56
10. okt 2022

12hodin spinkala. Naspala viac ako novorodenec,dokonca som bola aj u pediatra na odber krvi ci jej nechyba zelezo. To mala tusim 4-5m lebo vydrzala byt hore max hodinu a uz chcela spat. Ako 6m sme mali 4 spanky stale. Zelezo bolo v poriadku. Teraz ma 9m a vydrzi byt hore aj 3-4hodiny😀 takze neboj. Ono to pride, kedy bude stale hore😀

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz