Nepokojný spánok ročného dieťaťa

86
13. okt 2013

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či by ste mi niekto vedeli poradiť, čo je vhodné na velmi nepokojný spánok pre ročné dieťa. Dcéra má večer problém zaspať, uspávam ju aj dve hodiny a o chvilu je hore. v noci sa budí každú chvilu a dokáže byť hore aj 4 hodiny. je to už pre mňa dosť vyčerpávajúce. potom je nerovzna cez deň, elbo je nevyspaná a tak isto ani cez deň nechce spať, spí mi ledva 1 hodinu :( Máte niekto skúsenosti napríklad so sirupom PEDIAKD? dakujem

lucia006
16. okt 2013

Ja mam skusenost stym nepokomnym wpankom moj maly bude mat teraz rok tiez spi nepokojne kazdu chvilku sa budi a place mam dost uz ,od narodenia zle spi ,skusali me vselijake homeo a nic 😒 tiez chcem skusit este ten pediakd.vela sil prajem

jahody11
16. okt 2013

u nas to iste, tiz zacali nepokojne noci ☹

niquska
16. okt 2013

Aj my budeme mat o mesiac rok a cca 3tt dozadu sa mala zacala tiez takto cudne spravat , ona vzdy pekne buvala aj teraz poobee ked s napapa tak spi ale vecer to je hruza...zaspi a kazdu hodinu mrnka, place zo sna, prehadzuje sa , chodi po celej postielke....nikede som citala ze takyto nepokojny spanok sa prejavuje okolo 10-11 mesiaca

slzinka23
16. okt 2013

ahojte, aj my máme v poslednej dobe takýto problém..Malý od narodenia celkom pekne spinkával, no teraz poslednú dobu cca 3 týždne sa tiež v noci prehadzuje a mrnká zo sna.... Máme 11 mesiačikov...

wawrita
16. okt 2013

my sme na tom podobne...cudny spanok, prehadzuje sa, mrnčí... nevie sa ulozit...

monurka
24. okt 2014

Ahojte baby, mi máme taký istý problém. Dcérka mala teraz rok a v noci sa mi budievala tak 1-2 krat a cez den si pospala uz len raz a to min. 2 hodky. A zrazu zo dňa na den začala sa v noci v postielke hádzať, prevracať, mrnčať, stavať. Každú chvíľu je hore. Keď jej dám mlieko, zaspí a za cca 3 hodiny papá znova a medzitým ešte aj tak mrnčí. Do včera to bolo len na večer a v noci a už to začalo aj cez deň. Spi tak polovicu z toho ako predtým, no a kým zaspí to sú boje. Už som z toho zúfalá. Najskôr som myslela, že to budú zuby, ale nikde nič a síce býva vtedy nervóznejšia, ale nikdy nie až takto. Potom je nervózna, nevyspaná a ja tiež. ☹ je úplne ako vymenená ...

zdstar
27. nov 2014

no baby...som "rada", že v tom nie som sama.. 🙂 mám doma ročnú parádnicu..a v noci boj.. ☹

berkie
9. dec 2014

Ahojte. Moja mala ma rok a dva mesiace. V noci poslrdne dva tyzdne nie ze place, ale vrieska. Predtym ak sa nahodou zovudila, vypila mliecko a odfukovala dalej a teraz? Hrozny vreskot az z hlbky hrdla, cez den spi este 2x a uplne v pihode. Uz som jej aj nechala male svetieljo svietit a nic. Ked ju vezmem k nam, uplne sa preberie a chxe sa hrat... Ja uz fakt neviem ako na nu :(

bajpaska
4. sep 2017

Dobrý deň.chcela by som poradit čo robiť v prípade že moje dieťa absolútne nechce spať.. place hra sa v postielke zaspava o10.11 a naposledy o pol12…uz som si povedala-prisna ruka a v postielke o8.. na druhý deň sa mi to podarilo ale bez poobednajsieho spánku.. povedala som si nejak musím zacat..rano vstala (1r.8mes.dcerka) o9 ako vzdy a opäť sa jej posunul spánok.. naobed zaspala o 3..zobudila sa o5 a vecer zaspala pred11..a toto je dennodenne..a to nie ze ju položím a zaspi ale niekedy sú to aj2hod uspavania!A to nepreháňam..jednoducho je taká živá hyperaktivna aj v tej postielke sa hrá otaca furt cosi musí robiť ale spat nebude.. a to sme skusali vselico..  na koho sa mám obratit????

catherincek
12. máj 2018

@lucia006 ahoj Lucka viem ze je to už celkom dávno co si tu písala, ale chcela som sa opýtať ze co potom zabralo, či z toho sa len musí vyrásť? :/ nás malý od narodenia zle spi, my už sme sme neskutočne vyčerpaní. V noci sa stále prehadzuje, mrnci, takmer kazdu hodinu a ráno je nervózny a nevyspatý. Fakt už nevieme co mame robiť. Teraz ma 13 mesiacov.

lucia006
20. aug 2018

@catherincek Dobry den všimla som si až teraz že ste mi písala. No prešlo to samé aj keď nespi ako drevo, ale oproti tomu co bolo super. Ale nepoteším vás lebo UNAS to trvalo do 4 rokoch. Bolo to strašne obdobie. Druhé dieťa sa kvôli tomu už ani ne odvážim mat.