Nepokojný spánok 10-mesačného bábätka

misickaa4
2. sep 2020

ahojte, prosim Vas co moze byt za nepokojnyn spankom 10 mesacneho babatka?
Uz to trva viac ako mesiac, stale sa prehadzuhe, mrvi, dava na brucho
Niekedy so sebou tak svihne, ze si myslim, ze rozbije postielku
Viem, ze to mozu byt zuby, ale to by asi nebolo kazdu noc. Cez den ma stale 3 spanky, lebo nevydrzi tolko hore, aby to vyslo na 2.
Dakujem za rady

andreatytler
2. sep 2020

@misickaa4 Aj sa budi alebo len prehadzuje?
Myslim ze pricin moze byt niekolko.
Spankova regrsia
Ako si uz spomenula zuby
Ak uz zacal stvornozkovat alebo sa o to pokusa, moze mat nepokoj lebo je to pre neho velka zmena ktora prinasa vela novych podnetov.
Viem ze vravis ze 3 spanky potrebuje lebo nevydrzi ale mozno je to privela denneho spanku ak su dlhe.

misickaa4
autor
2. sep 2020

@andreatytler ma aj dudel, takze ked mu vypadne musim.podat, este to nezvlada sam....stvornozkovat nie, ale zacal sa stavat na nohy uz a plazi sa. Ma sice 3 spanky, ale dokopy max 3h denne

andreatytler
3. sep 2020

@misickaa4 tak to asi nebude koli tym dennym spankom. Ten cumel moze byt pricina a vela knih odradza od cumla lebo potom treba dieta obsluhovat tak ako robis ty. Aj my pouzivame cumel ale vela krat zaspi aj bez neho ak je unaveny. Tiez to moze byt tym ze sa zacal plazit a je nadseny z novych podnetov a novych pohybov co robi. S tym cumlom to sa da poriesit ale to nadsenie zo zmien to len treba vydrzat.
Este ma napadlo strava z ci nie je hladny alebo zase prejedeny. Skuste nieco zmenit v tejto oblasti ci sa zmeni spanok.
Nas syn ma velmi nepravidelny spankovy rezim, niektore noci spi kludne a ine sa budi kazdu hodinu. Muzovi nevadi k nemu vstavat. Ak by to bolo na mne, asi by sme to riesili nejekym spankovym treningom.
Skoda ze sa nikto nepridal do diskusie... Mozno skus dat novu temu...