Nekľudný spánok 4 ročnej dcérky

janus141
14. dec 2012

ahojte mamicky mam taky problem....nasa 4rocna dcerka posledne 3 noci sa zobudi a place krici kope nozickami nechce ist ani na ruky trva to tak pol az tristvrte hodiny aj prihovarame sa jej a nic len krici a kopka nohami potom sa z toho kriku zvracka a trocha ukludni a potom zaspi...boli sme aj na chirurgii ci to nie je slepe crevo ale z jeho hlediska to je v poriadku dneska sme boli ne neurologii a tam nam povedala ze to su nocne mori alebo ci nema hlisty tak nam dala tabletky RIVOTRIL stvrtku jej mam dat pred spankom a dala nam aj sirup na hlisty...krvny obraz ma v poriadku pretym teke problemy nemala a cez den len lita skace ako normalne deti nechodi do skolky je s nami doma ak ma nieaka mamicka tiez podobne problemy tak nech sa s nami o ne podeli dakujem za vsetke odovede 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 uz som zufala

lea641981
14. dec 2012

mne toto robil syn ked nemal rezim spanku a chodil spat bud neskoro alebo prilis skoro budil sa krical a mal nocne mory alebo padal neustale z postele 😢
chodi spat o 21hodine ci je piatok sviatok vikend 🙂 nepovolim 😠 zvykol si ma 7rokov aj pocas dna je kludnejsi 🙂

janus141
autor
14. dec 2012

nasa chodi spat tiez okolo 9tej ale inac dakujem za reakciu 🙂 🙂

lea641981
14. dec 2012

mozno je to jedlom ze zle spinka 😒