Náušničky pre ročnú dcérku

diamond444
20. apr 2021

Zdravím maminky 🙂 potrebujem Váš názor neviem si vybrať náušničky pre malú ....pozerám eshop danfil.sk máte skúsenosť? Rozhodujem sa či balónik alebo brizúra ktoré by bolo najlepšie ,už má rok

katuskaa159
20. apr 2021

@diamond444 jednoznačne by som šla do brizúry😊 a zrovna tie na obrázku vyzerajú nádherne. Deti svoje nemám, ale učím v škôlke a najmenšie dievčatka (2,5 roka) majú väčšinou takéto a pekne vyniknú na uškách

biancaprincipesssa
20. apr 2021

@diamond444 mne sa tiež páči ta brizura 🙂 krásne si našla 🙂

diamond444
autor
20. apr 2021

@katuskaa159 ďakujem, a drzi im ta brizura nestalo sa ze by vypadlo alebo pri obliekani/vyzliekani?

katuskaa159
20. apr 2021

@diamond444 zatiaľ nie 🙂 koľkokrát si dievčatá ťahajú naušničky navzájom a všetko pekne drží 🙂

diamond444
autor
20. apr 2021

@katuskaa159 no super tak dakujem , ked poradi niekto kto ma skusenost to je najlepsie 🙂 pekny den prajem 🙂

w123
20. apr 2021

my mame tie napichovacky a asi dvakrat sa uz stalo ze sme hladali zapinanie lebo sa jej to pri vyzliekani odoplo

vikusjk
20. apr 2021

@diamond444 ahoj, moja mala tiez tento typ zapinania, jedna nausnicka sa jej parkrat sama rozopla, manzel to nejako zatlacil tak, ze uz potom drzala. Moja ich mala od pol roka doteraz, ma 9r a uz ju veru tlacili, tak sme ich vo februari vybrali a vcera sme kupili uz take vacsie, na taky cvok vzadu.

danka808
20. apr 2021

Skusenost nemam, no pozrela by som zlatnictva v okoli, kde mas garanciu zaraku 🙂 Ja som kupovala nausnice u nas a viem zew keby jednu strati, tak mi spravia duplikat. Co je u deti vyhoda. A ak chces zapichovacie, tak urcite take na srobik, tam mas istotu za ich tak lahko nestrati.