Náušnice pre 8 ročnú

matamarcinova
21. jún 2021

Dobry den prosim Vas dcerka ma od narodenia zlate naušnice ma 8 rokov a uz su jej malé.myslite , že mozem jej kupit už len strieborné ?

monika2012
21. jún 2021

@matamarcinova Najlepšie sú oceľové. Nespôsobujú alergie. Niekomu aj striebro spôsobuje alergie. To by bolo vhodné vyskúšať, ak nejaké strieborné doma máte, či jej nebudú spôsobovať problémy. A až potom kúpiť. Moja dcéra má 9 a má oceľové, krásne náušničky, a sme bez problémov.

reni1512
21. jún 2021

@matamarcinova ano mozte

matamarcinova
autor
21. jún 2021

@monika2012 Myslite chirurgicku ocel ? Objednavali ste z nejakej stranky ? Dakujem

monika2012
21. jún 2021

@matamarcinova Áno, chirurgickú oceľ. Ja som ich objednávala z Aliexpressu. Za pár euro. A super. Máme aj kamienkové, ale aj visiace. Niekedy ich dcérka strieda, ale ani jedny jej nespôsobujú problémy. Ak chcete, pošlem Vám ich foto.

monika2012
21. jún 2021

Toto sú tie visiace, čo nosí. Sú krásne. Stáli cca 2 eurá. Stainless steel.

monika2012
21. jún 2021

Máme aj celú sadu týchto, akurát nie v bielej farbe, ale tá oceľ je pozlátená, teda tiež v žltej. Farba drží. Dcérka už asi dva roky nosí tie zelené. Sú krásne. Ostatné sú zatiaľ nepoužité. Ak by ste z tej sady nejaké chceli, napíšte mi súkromnú správu, kľudne Vám z nich posuniem za symbolickú cenu - 2 eurá za pár. Aj tieto sú stainless steel, čiže oceľové.

monika2012
21. jún 2021

@monika2012 Takto sú balené. Každé zvlášť v zatvárateľnej krabičke.