Námesačnosť dvojročnej dcérky

dextella14
28. aug 2020

Ahojte dievcata zaujima ma, ci mate podobnu skusenost.. dcera /2 r a 4 mes/ sa poslednu dobu uz v noci budieva na pisanie na serblik. O 4, pol 5. Pekne sa vycika a vacsinou ideme zase do postele a zaspi. Niekedy vsak doslova chyti ,rapel, a n
Ani za svet naspat. Dnes sme sa sice vratili, a aj zaspala a asi po 5 min strasny rev a chcela utiect z postele do obyvacky - kde ma hracky. Mam to brat ako urcitu fotmu namesacnosti?
Nie je vyspata, ziva a zjavne je unavena. Niekedy s nou musime napr pol hodinu citat knizky a az potom sa zase necha zlomit do postele..

Nemate s tymto skusenost?

pininka1
28. aug 2020

Namesacnost je nieco ine, skor ju to preberie a ma pocit ze uz spat nechce ist, chce sa ist hrat. Namesacnost si dieta neuvedomuje. Aj tak je super ze ti takto este zaspi, nasi ked uz raz rano vstali uz zaspali az neskoro doobeda

ivangeline
28. aug 2020

Zobudte ju vy skôr na wc a nie takto nadránom, to sa už deťom nechce spať. :D Napr ked si pojdete vy ľahnúť, ak to nie je príliš skoro alebo o pol noci...proste prispatu dat ciknut a zas spat...takto zaspí určite rýchlejšie než o 4 ráno, to by sa ani mne už nechcelo len tak zaspať...