Náhla zmena správania 15 mesačného syna

mummyyy
24. okt 2021

Ahojte dievčatá, chcela by som sa opýtať či tu nie je niekto,kto by sa s niečim podobným stretol. Môj 15 mesačný syn, ktorý vedel ukázať papa, ťapi, ťapi, rozprával svojou hatlaninou zrazu prestal robil tieto veci a dokonca ani už tu hatlaninu nepoužíva možno pocujem niečo raz za 3 dni … nereaguje ani na svoje meno, iba niekedy a to tiež neviem či sa otočí lebo už zvyšujeme občas hlas alebo je to za tým menom, nemám pocit zeby bol nervózny, agresívny, rad sa hra, neodmieta ani moju spoločnosť, nevadí mu keď sa pridám k nemu, keď sa hra. Hm neviem spozorovala som to že to takto nastalo po ockovani ale nepíšem, že tá to môže očkovanie, jednoducho odvtedy som to pozorovala…. Nechcem tu vyvolat hlavne diskusiu o ockovani … preto som tu príspevok nepísala, nechcem privolávať a vznášať nad ním diagnózy, jednoducho som si chcela o tom podebatovat
Ďakujem za zdieľanie vašich skúsenosti

pribinak
24. okt 2021

@mummyyy nebavi ho byt cvičenou opicou a začína sa zameriavať na niečo nove, mizno menej zaujímavé pre rodičov

zuzkagg
24. okt 2021

@mummyyy osobnú skúsenosť nemám, ale znamych dcéra po ockovani na týždeň úplne prestala chodiť, takze podľa mna to môže byt aj z očkovania, neviem ako dlho to už u vás trvá, ale u nich sa cca po týždni všetko vrátilo do normálu, oni sú obaja lekári a považovali to za úplne normálnu reakciu, telo potrebovalo energiu, aby sa vysporiadalo s očkovaním, preto ine aktivity vynechalo..

lucia147852
24. okt 2021

No môže to byt z očkovania. Týchto príbehov je strašne veľa. Hlavne po MMR viac deti dostane vývojový regres, nechodia a podobne. Sú deti čo sa spamätajú a aj take čo nie. Bohužiaľ ľudia to často nepripúšťajú kým to nezažijú na vlastnej koži. Byt tebou riešim to čím skôr