Musím pred kúpaním vodu prevárať?

horwi
5. sep 2021

Ma sa prevarat pred kupanim alebo staci voda z vodovodu?

bajka16
5. sep 2021

@horwi akože bábätku? Tak to som ešte nepočula 😀 to nerobili hádam ani staré matere naše 😀

jarmila2010
5. sep 2021

@bajka16 ale robili...a prevarala ja kamaratka kvoli ekzeme maleho,aby ju zbavila chloru...

biem22
5. sep 2021

@horwi všetkých čo poznám, tak vodu prevaraju 🙂

leuchtturm
5. sep 2021

zavisi od kvality vody a zdravotneho stavu dietata. Ja som neprevarala.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika23t
5. sep 2021

@horwi ja som nikdy na kúpanie vodu neprevarala, a ani som o tom nepočula...

zuzanka.zuzu
5. sep 2021

@biem22 na kupanie? prevaraju 4 litre? ci kolko treba

pribinak
5. sep 2021

@jarmila2010 prevariť kvôli chlóru? Veď chlór sa vyparuje, neničí sa preváranim

eeffka
5. sep 2021

@biem22 mozno tak studnovu ale z vodovodu? 🤦‍♀️

siska53
5. sep 2021

@horwi cooo? Obe som kupala normalne vodou z vodovodu! To som este nepocula prevarat na kupanie..

jarmila2010
5. sep 2021

@pribinak je plynny,ale neodpari sa vsetok..odporuca sa vodu aj prevarit...plus teda,voda aj zmakne...zbavi sa mineralov...

pribinak
5. sep 2021

@jarmila2010 neciem, nikdy v živote som toto nepočula. Ale mizno ak by som nemala vodu z vodovodu zvazila by som to

ankare
5. sep 2021

Nikdy som vodu neprevarala.

petamich
6. sep 2021

tak to by mi uz realne muselo sibat, ved to dieta tu vodu nepije, v zivote som o tom nepocula a za mna riadna konina a teda vsetci v mojom okoli nikto to nikdy nerobil a deti su zive a zdrave

petamich
6. sep 2021

@pribinak ak je raz voda zo studne skontrolovana odbornikom a oznacena ako pitna, pristupovala by som k nej rovnako ako k tej z vodovodu 🤷‍♀️ ak by bola zavadna alebo nie pitna, tak tam by som sa aj ja zamyslela

horwi
autor
6. sep 2021

@preto sa pytam... Vcera som sa stretla s jednou mamou, pozerala na mna ako puk, ze vodu neprevaram na kupanie... Jasne, ze na pitie ano... Vodu mame mestsku

jankakiko
6. sep 2021

@horwi my sme mali dokonca aj seboreu čo je kožné ochorenie a vodu som neprevarala a už mu nič nie je

cubo2
6. sep 2021

ak mate vodu zo studne tak by som si dal preverit jej kvalitu, ci tam nie su nejake bakterie (napriklad ked susedia vypustaju zumpu v noci, co si budeme hovorit), ale ak mate vodu normalne z verejneho mestskeho vodovodu tak ta je pitna, nezavadna a neexistuje ziadny dovod, preco by si mala litre a litre vody prevarat.. uplne zbytocne. (a drahe)

maminkadeticiek
6. sep 2021

🤣🤣🤣🤣

kamajka
6. sep 2021

@horwi prvykrat pocujem. Neprevarala som nikdy vodu na kupanie. A na pitie asi do roka maximalne.

janulabb
6. sep 2021

@horwi dotyčná prevára dažďovú vodu zo suda? ale prevárať vodu z mestského vodovodu.. 🙈 😂

yvanielka
6. sep 2021

Ideálne kúpať v Lucke, alebo Eviane 🤔

iwesska
6. sep 2021

Inak to je dobry vtip,ze prevarat doma vodu kvoli chloru a potom hura s babatkom na baby plavanie do vychlorovanej vody👌Ci tam ju tiez prevaraju po kazdom babatku? 🤔

simca06022011
6. sep 2021

nie

horwi
autor
6. sep 2021

@janulabb neviem, ale bola som aj ja prekvaoena a tak na mna pozrela az som ja mala vycitky, ze co som to ja za mater

henka123123
6. sep 2021

Nikdy som neprevarala vodu na kupanie ani by ma to nenapadlo

simca06022011
6. sep 2021

@horwi si jej mala povedat, ze neberite vodu z jarku :D ani potoka :D

klaudscha11
6. sep 2021

Prvy raz som taketo nieco pocula teraz. Nenapadlo by mi prevarat vodu pred kupanim.

abbies
6. sep 2021

@horwi ja som neprevárala ani vodu na chalupe a tá pitná nie je. Nie že by bola nejak závadná, ale obsahuje veľa mangánu, na pitie je nevhodná. Syn nemal ani mesiac, keď sme ho tam začali brávať. Akurát tváričku som mu umývala prevarenou vodou a ručičky, aby sa mu nedostala do úst.

adriannasvk
6. sep 2021

@iwesska si zabila 😅🤣🤣ale mas pravdu 😉ja som tiez o tom nikdy nepocula 🤪