Môžu sa u 7-týždňového bábätka striedať nálady?

27. aug 2022

Ahojte, je mozne ze male babatko(7 tyzdnov) ma obcas zly den a preto je nervozne a zle spi ? Pretoze mi pripada ze vacsinu dni je kludna, ale obcas ma take dni ze nechce ani spat ani sa hrat ani nic len mrnci a obcas place :D ...Tak rozmyslam ze ci uz taketo malicke babo vie mat nalady....

ligyakovak_gmail
27. aug 2022

Ahoj, 7t je este moc male na nalady. Ale inak ano deti maju nalady a jezis cim starsie tym to je viditelnejsie. Mam doma 12m chalana. Skor ta potrebuje ved ine ani nepozna. Moze ju rozrusit aj obycajny pridik. Ak je cely cas kludna a iba obcas nekludma a pusti plac moze to byt aj rast (ak to nie je prdik, brusko, preunava..) ten moze dost boliet.

autor
27. aug 2022

@ligyakovak_gmail co myslis tym rast ? akoze ju nejak telo boli z toho ze rastie ? na prdik a brusko mame ine zvuky to rozpoznam, a trva to vacsinou kratsie 🙂 toto je skor take ze akoby vstala zlou nohou, lebo normalne dost vela spi a niektore dni nechce a nechce a to ani neni plac ale skor take vykriky alebo ako to nazvat 😂 no akoby proste mala volaku zlu naladu, len ozaj mi to pride skoro na take male babatko;,,.

autor
27. aug 2022

este ma napadlo ze ci to nemoze byt z pocasia? lebo mna napriklad bolievaju krize ked ma prsat....tak ze mozno ma nieco podobne...

zildo
27. aug 2022

Tak malé deti môžu mať zle nálady z toho,že je im teplo,zima,niečo ich bolí, zle sa im leží,veľa vnemov zažívajú, chcú mamu,hladný, smädny,unavený,,pokakany,pocikany,...no je toho dosť.

autor
27. aug 2022

@zildo to mi je jasne, ale kedze vsetko z toho som vylucila ostala mi iba moznost ze ma zlu nalada z pocasia :D

mariaveronikag
27. aug 2022

myslím, že počasím to asi nebude 🙂 pokiaľ teda nemá v izbičke nejakú tmu kvôli búrke a tak...možno sa viac vyspinkalo a mrnčí len tak, aby reč nestála. Skús upokojiť a bude dobre 🙂