Môžem 3-týždňovej odsávať soplíku vysávačom?

28. nov 2019

Ahojte. Mala “vysmrkla” takyto spolik. Ma 3 tyzdne aj 4 dni. Myslite ze mam jej sopliky odsavat vysavacom alebo nejaky sprej do nosa ??

cialota
28. nov 2019

A isto to je soplik? Vyzera to ako nieco ine.. ak nie tak je riadne hnusny, odsavala by som.

autor
28. nov 2019

@cialota tak hovienko to nie je kedze jej to vyletelo z nosa 🙈😂 ak si myslela to ..
citala som ze tak malemu babu sa neodporuca odsavat vysavacom
Preto neviem a pytam sa aby som preventivne nieco urobila ;)

cialota
28. nov 2019

Mala som namysli kusok niecoho ci nevdychla alebo co... odsava sa odsavackou nie vysavacom, vysavacom sa vysavaju koberce.. :D

autor
28. nov 2019

@cialota myslela som odsavacku na vysavac samozrejme 🙂

cialota
28. nov 2019

Jasne, kazdopadne, pockaj ci este bude mat tak huste sopliky alebo co, zavolaj pediatricke a porad sa s nou 🙂 To budes mat asi najistejsie, ale ja by som to asi az tak neriesila, pokial nesopli vela a nie je chorucka 🙂

darinkaninka
28. nov 2019

Kúp si v lekárni obyčajnú nosovú odsávačku Gama, pri bábätku to pôjde ľahko. Lepšie ako nechať bábo s plným nosom.

nikpa
28. nov 2019

Ja som s odsávačkou na vysávač odsavala od malinka, vysávač na najslabšie, predtým som nastriekala morskú soľ na zriedenie hlienov a išlo to v pohode. Kľudne si to predtým vyskúšaj na sebe, neboli to. A určite je to menej nepríjemné ako keby malo chrcat s plným nosom. V noci daj podusku pod hlavu nech sa lepšie dýcha a dobrý je aj zvlhčovač vzduchu alebo aspoň mokrý uterák pri postieľku.

mnauu1
28. nov 2019

Mne doktor tiez odporucil odsavacku na vysavac. Malinky ma 17 dni.

martinajurkechova
28. nov 2019

Asi by som najskôr skúsila tú ručnú odsávačku. A predtým jej to preplachla morskou vodou nech to ide ľahšie von.

malinajahoda
28. nov 2019

Ja mám z DM odsávačku na baterky. Používam ju od narodenia dcérky.