Môže spať 6 týždňové bábätko vonku v tejto zime?

jarca1111
7. feb 2019

Ahojte, mame 6 tyzdnove babo a jedine kde cez den spi je von 🙂 lenze to sa neodporuca pri takejto zime, tak neviem co mam robit, lebo cele dni nespi a je z toho nervozny..

beky1813
7. feb 2019

Az taka zima nie je, kludne moze spat vob

jarca1111
autor
7. feb 2019

@beky1813 a ako dlho ? kludne aj 2 hodky ?

beky1813
7. feb 2019

@jarca1111 moje spali aj 3 hodiny a to bolo - 10

pininka
7. feb 2019

V zime možno nie, ale toto čo je vonku teraz nieje zima. Nás sa narodil v novembri, a ten rok bola riadna zima, on nechcel spať inde ako vonku. Doktorka mi vravela nech ho poriadne pozakryvam, dám ho do zavetria a nech spi. A on spal aj 4 hodiny. Dnes má 11 a je chorý minimálne.

darina746
7. feb 2019

Podla mna teraz nie su az take mrazy. Praveze sa zacina pomalinky oteplovat, este vonku aj pekne svieti slniecko, tak sa mu bude vonku isto spinkat na paradu

galioska
7. feb 2019

Kedysi boli horšie zimy a ja som narodená v zime a po týždni už som bola vonku

lulica
7. feb 2019

@jarca1111 ved uvidis🙂 ked bolo chladnejsie nehala som malu spat 2 hodiny v kociku von a uz mala sopliska tak to obmedzujem

maminka2710
7. feb 2019

Teraz už môžeš, podľa mňa 🙂 veď okolo obeda už sú aj plusové teploty, teda aspoň u nás ... Mne doktorka povedala, že ak nie je menej než -3 a nefúka, prípadne nie je hmla kludne môžeme ísť a, aj by sme mali ísť von aj s takým malým a postupne čas vonku predlžovať. Dve hodinky a viac som začala byť s nimi vonku až keď mali tak 2,5 mesiaca, aj v zime. Dcéra chorá nikdy nebola, ani len sople nemala, kým nenastúpila do škôlky 🙂 tam hned po mesiaci antibiotiká. So synom mám ten problém, že sa strašne jeduje, keď ho obliekam, stále vrieska ako najatý a drží ho to ešte pár minút aj vonku, tak sa vždy bojím, že nadýcha a ochorie. Raz mi aj zachrípol, ale našťastie ho to prešlo.

renatka100
7. feb 2019

Moj syn sa narodil v decembri a odvtedy spi kazdy den vonku za kazdeho pocasia - ked moc fukalo alebo snezilo obalila som kocik dekami a nechala otvor do ktoreho nefukalo. Ma 14 mesiacov a nikdy nebol este chory - klop klop.

caelley
7. feb 2019

My sme chodili aj na 6 hodin von, maly mal dva-tri tyzdne a my sme boli vkuse vonku, spinkal cely cas, ked sa zobudil, tak domov nakojit a znova von. Nikdy nebol chory ked bol maly 🙂

angelinja
7. feb 2019

no tak nic co sa prehana nieje dobre..ja myslim ze 6 tyzdnovemu babatku staci byt vonku rano pobede v kocari na hodinu , nic sa nema prehanat..predsa len je to vyse mesacne babo

angelinja
7. feb 2019

moj sa narodil v novembri..a teda chodila som dobeda pobede samozrejme zababuseny ale naozaj na tu hodinu ...prvýkrát obl vonku na balkone ked mal 10 dni na 15 minut...ale rob podla seba naozaj zvol taky stred..mylsim ze 3 hodiny pre tak male babo pri -10 je extrem...ale ty srpav ako to citis totoo naozaj nieje dobre sa na vsetko pytat ja vime aj ja osm obla taka..ale sprav podla svojho rozumu aj sedliackeho aj takého normlaneho

deniskap
7. feb 2019

my sme tiez kazdy den vonku.ked boli tie velke mrazy,dala som mu fusak a este zabalila do deky a pripadne dala ten igelit do dazda,aby mu nefukalo a vzdy bol teplucky,takze ani zima mu nemohla byt. Teraz sa este oteplilo,aj slniecko svieti,tak pokojne

eliska13
7. feb 2019

@jarca1111 určite dať von môj spal aj 3 hodiny

hadecka39
7. feb 2019

Tie najväčie mrazy už pominuli sa mi tak vidí, takže v pohode. On aj tak bude zababušený v tom kočiari, takže sa k nemu až taký studený vzduch nedostane

lindusss2016
7. feb 2019

@caelley prosim ta, to co ste v zime robili 6 hodin vonku? 😯 to si nvm ani predstavit. My chodime v zime na 1,5 - 2 hodky a mam fakt dost

koniarova
9. feb 2019

Čo robíte s tými kojencami

zime tie hodiny čo píšete, teda fakt nerozumiem. Aby som bola 3 alebo 6 hodín s mesačným babom vonku? 🤔

katren
9. feb 2019

@koniarova svagrinin maly spava na balkone 3 hodky...ked ho necha spat v postielke, tak max hodku...

evittam
10. feb 2019

@koniarova No niekto je vonku aj 2-3hodiny a niekto zase sedi doma "pri peci". Lebo vonku "straaaasne mrzne".😁😉
@jarca1111 Kto ti to neodporúca? Toto je podla teba zima? Obe deti mam "zimne". Najlepsie sa im spalo vonku. Neboj sa nic sa mu nestane.

beky1813
10. feb 2019

@koniarova ja som chodila doobeda 2 hodiby, poobede 3 hodiny, inac mi nespala a len chodiť a chodit a nezastat