Môže ísť skoro ročné dieťa na kolotoč?

2. jún 2021

jasne ze s dospelym. na detsku manez sutodrom labutky alebo tak. alebo je tam obmedzenie vekove? dik

pribinak
2. jún 2021

Príde mi to zbytočne. Ročne dieťa z toho ešte nič nemá

aurorastone
2. jún 2021

Skôr býva výškové obmedzenie ale sú aj také pre uplne malinke detičky co su len na zemi nejake vláčiky alebo retiazkove kde su ako v koliske 🙂 treba vyskúšať ako to to dieťa bude zvládať, jedno sa bojí a druhe ma veľku radosť 😊😊😊

elizabet173
2. jún 2021

a na čo by tam vlastne išlo?

klip0
2. jún 2021

To je podla mna zbytocne skoro

mogaa
2. jún 2021

no treba dávať pozor aby sa dieťa nedviháo, nestalo a samorejme ak začne plakať , zobrať ho...ono je dobré ak sedí vedľa iného dieťaťa - súrodenca aby sa nebálo a lebo keď ide na manéži samo a nie je problém ju hneď zastaviť......takže nedávať ho keď je tam viac detí, lebo kvôli jednému plačúcemu dieťaťu ju nemusia zastaviť.....

ivangeline
3. jún 2021

Podla mna tiez zbytocne..moja ma rok a 5m a nebola. Maly ma 2 a pol a bol..pacilo sa mu ale tiez bol nesvoj. xD

sslobodnamama777
6. jún 2021

nie.

lucilaines
6. jún 2021

Tak ja som asi divna, ale moj syn v 11 mesiacoch daval detsku manez uplne s prehladom, tesil sa z toho a nechcel vystupit. Musel byt vzdy v auticku, co malo volat, ktory vedel tocit a ja som samozrejme stala vedla neho a davala pozor.

tata1401
6. jún 2021

Ja keď vidím v akom sú tie kolotoče stave, mám problém im dôverovať 🙄 a už vôbec by som nepustila svoje dieťa na niečo, čo ide do výšky-ale to som možno iba ja prehname úzkostlivá🙂

eri444
6. jún 2021

@tata1401 nooo veru na niektoré by som ani ja nešla a to skrz len toho, že podľa mňa nie sú v nejakom tom extra bezpečnom stave. Ročné dieťatko asi z kolotoču moc nemá, no také tie pre úplne tie najmenšie detičky mu nemajú ako ublížiť