Môže dieťa spať v miestnosti, kde je savo proti plesniam?

yuuki
12. okt 2013

ahojte ženy, môže dva a pol ročný chlapček spať v izbe kde je nastriekané savo proti plesniam? mali sme na stene tak som ostrikala o pol tretej do teraz sa vetralo a mam pocit že to tam už necítiť ale možno som si len zvykla 😒 čo myslíte?

sense
12. okt 2013

ja by som ho tuto noc ullozila inam, pre istotu

dari226
12. okt 2013

v pohode ked si doteraz vetrala

lulu_lu
12. okt 2013

podla mna si si zvykla, savo citit este par dni. Daj ho spat inde radsej 🙂 Poznam to aj my to obcas musime pouzit. A ako dam savo hned to postriekam aj osviezovacom vzduchu a tolko to necitit 🙂

magica78
12. okt 2013

urcite nie ,daj ho inde spat . nam sa tak pes priotravil a museli sme ist na pohotovost

jarka0812
12. okt 2013

čo je horšie? výpary zo sava, alebo pleseň? Jedno aj druhé škodí.... čo je menšie zlo?

h2
12. okt 2013

@yuuki Ahoj, ak máš akúkoľvek možnosť dať ho inam, tak neváhaj. Aj my musíme občas použiť Savo, je to veľmi silný prostriedok, čo aj dosť cítiť ešte niekoľko dní, ja vždy celú rodinu na týždeň vysťahujem do inej izby a v spálni nechám otvorené okno aj niekoľko dní. Ak to totiž striekaš na stenu, tak to vsiakne do omietky a odtiaľ sa to len postupne odparuje.

veriiii
12. okt 2013

@yuuki nie, pretoze drazdi sliznice a takisto ani v miestnosti kde je pliesen..

yuuki
autor
14. okt 2013

hneď ako som okná zavrela tak ten smrad zase prerazil . spali sme inde, a aj včera a asi aj dnes budeme 🙂 ďakujem 🙂