Monitor dychu Snuza Pico

michaelaluky
1. apr 2018

Ahojte, mam kupeny monitor dychu SNUZA PICO, ale nie som s nim 100% stotoznena. Mate s nim nejake skusenosti?

renatka100
1. apr 2018

My ho mame tiez, maly ma 3 mesiace ale to ovladanie a monitor cez telefon veru nie je nic moc, monitoruje vsak dobre ak sa spravne umiestni na plienku…co ti presne vadi?

michaelaluky
autor
1. apr 2018

Ze ho to bude tlacit ked uz sa bude pretacat. A inak sama ani neviem, to bude asi tym ze je to pre mna nieco nove.

evita168
1. apr 2018

Ja som mala moznost ten monitor na plienku vyskusat v nemocnici za mna urcite nie domov by som ho nechcela jednak na najvyssej hlasitosti ho ledva bolo pocut aj vobec ked som spala nepocula som ze pipa takze som nespala nic lebo pipal casto pocas dna tak stress no onicom premna ale niekomu moze vyhovovat a okrem toho pri pohybe malej aj spadol viackrat z plienky

renatka100
1. apr 2018

@michaelaluky ked sa vude pretacat uz ho netreba, mozno max po ockovani ale inac nie, t.j ved az okolo 6 mesiacov, inak ho ma na boku a tam nikdy nespi, bud na bruchu aleob chrbte. Ked je dobre pripevneny nespadne…

denuska23
3. apr 2018

Ahoj my sme mali v pôrodnici monitor dychu baby sense ale je to klasicky podložka pod matrac...domov z druhej ruky za 30€ cez bazár sme si kúpili rovnakú značku a spokojnosť 🙂 asi by som sa bála dávať malej do plienky monitor...ale zas neskúšali sme