Moje dieťa má veľa energie

14. mar 2023

Ahojte, poradte zienky, je normalne, ked trojrocny syn ma este vecer energie na rozdavanie? 😀
Rano vstava o 7, ideme do skolky, prideme domov okolo 16, vecera okolo 18.30, sprcha/kupanie okolo 20, potom rozpravka a on by najradsej este behal, skakal, nevykazuje ziadne znamky unavy 🤣 do postielky ho dostanem okolo 20.30 a kym zaspi je uz po 21. Sladke mu nedavam, len obcas, tak uz neviem.
Ja by som chodila spavat so sliepkami, keby som mohla 🤣

pribinak
14. mar 2023

Normálne dieťa

Ten popis nie je ničím zvláštny

evuska135
14. mar 2023

Moje deti bezne behavaju o takom case, skacu cely den a este maju problem niekedy zaspat o 21. 5,5r vstava rano o 7 a vecer do 22 nevie zaspat

ailiba
14. mar 2023

Takze nie som sama😅... Len syn vstava o pol siedmej...

nikaeli
14. mar 2023

@evuska135 presne aj u nás, môj 5 ročný ešte teraz debatuje s plyšákom v posteli... Kým sme doma, cez deň už nespí, večer ľahne okolo deviatej. V škôlke spí každý deň a skôr ako desiatej jednoducho nezaspí 🤷🏻‍♀️ to isté bolo s dcérou. Keď nastúpila do školy, zaspávala okolo pol deviatej.

zuzubb007
14. mar 2023

Vsak to chodi skoro spavat, nevidim tam ziadny problem, mne deti skakali do 22hej nech som robila cokolvek, keby zaspia o 21:00 oslavujem a vstavali teda rano skorej ako tvoje dieta

evuska135
14. mar 2023

@nikaeli no moj poobede nemoze spat vobec inak by bol hore do polnoci. Ale tento problem mame od 3r a teda spat odvtedy nechodi inak by ma asi porazilo

nikaeli
14. mar 2023

@evuska135 moje deti od 2 rokov nespali počas dňa.. v škôlke ale na výber nemajú a keď ležia vyše hodiny, tak proste zaspí 🤷🏻‍♀️ a stačí aj 20min, aby dobil baterky

autor
14. mar 2023

No teda tak to naozaj este nie je az take zle u nas 😀😀
Ale v okruhu mojich znamych je vela mamiciek, co im deti chodia spavat uz okolo pol osmej vecer a jedna znama sa ma vzdy opyta, ked ma stretne, ze a este ti stale chodi tak neskoro spavat? Uz mi s tym ide na nervy, ona dava svojho syna spat o siedmej 😀

danyelia
14. mar 2023

Ahoj, čo ja by som dala za to, aby moje deti zaspávali o 21:00 hod. 😄 V tejto chvíli spí len 8- ročný, 2-ročnú a 4-ročného naháňam po byte, lebo mi s rehotom utekajú z postele a chcú sa ešte hrať, 11- ročná sa motá po byte tiež...a to sú zničení po tréningu a šantení vonku, neviem kde berú toľko energie 😁

zorkahorka
14. mar 2023

Moj syn ide rano lyzovat, s muzom sa vratia poobede a uteka potom este na futbalovy trening. Pride domov a otravuje nas, aby sme si s nim este zahrali futbal aj my. Neznicitelne su tie deti!
A tiez do postele chodi 20,30 a okolo 21.h uz spi

andreatytler
15. mar 2023

A spava na obed? Pocula som rady od mamiciek ze ked sa skonci s obednym spankom, vecerne zaspavanie ide lahsie, ale ja by som obedny spanok nerusila. Podla mna to mate celkom dobre. Nas 3 rocny vstava o 7:00 - 7:30. Na obed spi 1-2 hodniny, do postele ideme o 20:00 lebo uz je vtedy unaeny ale zaspi az tak o 21:30.
Inac to nahromadenie energie k veceru moze byt znak unavy. Ked je dieta unavene, ale nie je ulozene na spanok, zacne produkovat adrenalin aby prekonalo tu unavu a ostalo hore. Ten adrenalin ho samozrejme vytoci na vysoke obratky. To sposobi vacsiu unavu a potrebny dalsi adrenalin aby ju prekonal. Skus ukladat na spanok o 19:30 ci to bude take iste.

zuzuliennka1
15. mar 2023

@andreatytler ani to nemusi platit, moj syn na striedacku v skole bud spava aj vyse hodiny, alebo nespi vobec a aj tak ma energie za 10 deti (ale on ma aj adhd)🤣🙈 a to je este len energicke dieta

x_mery_x
15. mar 2023

Mok tiez chodi spat o 19stej, ale nechodi do skolky takze poobede nespava, neviem si predstavit, co bide ak by v skolke spal a bol tak dlho hore, lebo hned od narodenia som ho davala kazdy vecer o 7 spat a mne to uplne takto vyhovuje.

kristinapetronela
15. mar 2023

To je super ešte .moji stavali kľudne aj ráno o piatej ....a celý deň fungovali