Moje bábätko neplače

19. dec 2021

Viem, že by som nemala hľadať problém tam kde nie je. Ale chcem sa spýtať. Moja malá bola od začiatku spokojné bábätko a neplakala len keď chcela papať alebo vodičku. Ale teraz už ani pred jedlom neplače proste príde ten čas spravím jej jedlo a ona zje celú dávku. Len nedá vedieť že je hladná ani nič 🤔... Je to zlé? Či mám byť rada 😃?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli18
19. dec 2021

Buď rada🙉

floren
19. dec 2021

ani môj neplakal a he z neho zdravý dvojročný vytrznik

dzinka777
19. dec 2021

Ani moji neplakali bud rada

autor
19. dec 2021

Ďakujem za odpovede 🤷‍♀️😃

luccija
19. dec 2021

Za mnou chodili v pôrodnici sestričky, že či už niekedy plakala?aj doma bola spokojná, kľudná vždy sa dalo dohodnut až do puberty🙂)buď rada také dieťa je dar budeš si materskú uzivat

petka1402
19. dec 2021

Jooj ty bud rada, keď zistí že plačom si môže veci vynútiť, to ešte len bude 😁

simsalabim
19. dec 2021

Moja mladsia bola presne taka. Trpezliva, spokojna. Uzivaj si to - prva bola uplny opak.

deti95060810
19. dec 2021

moja tiež od istého času neplakala...ani od hladu. iba nám chudla.... potom nám dávali rôzne tabl. na jedenie, celé dni bola len Nutridrinkoch...teraz reve pre všetko a to má 11r. jesť hľadá po špajzi, neustále je hladná... katastrofa. bojím sa ju odvážiť. nadváhu nemá, ale musím ju krotiť. ...

lululucy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana_eyre_2
19. dec 2021

Moja druhá dcéra bola také bábätko.. zobudila sa a pozerala.. mrnkala snáď len keď bola pokakana.. úžasné dieťa, dodnes je s ňou najmenej starosti.. chalani naopak boli uplakani a nervni aj za 4roch, takže mať neuplakane dieťa je úžasné, viem to porovnať.. užívaj si to a nerob si starosti..

maminkadeticiek
19. dec 2021

Ja by som za tym.nevidela nejaky problem akor povahu-pokojna,trpezliva.

luccija
19. dec 2021

@deti95060810 puberta veď rastie...u nás to bolo najhoršie v 10,11 som stále niečo varila a stále nebolo dost

zuzanka.zuzu
19. dec 2021

urob si druhe 😉 a bud si vyhrala v loterii ak bude take iste alebo nebudes mat na tieto otazky cas 😀

ivangeline
19. dec 2021

Aj moje prve bolo spokojne. Bud rada. ;) Bude pohodacka.