Moja 9-týždňová dcérka prestala dvíhať hlavu

simsalla
19. apr 2023

Ahojte,
Moja dcéra má 9 týždňov. Do minulého týždňa pekne vedela už držať hlavičku aj niekoľko minút aj rada ležala na bruchu, aj sme boli na preventívke u pediatra, ale nedal ju na bruško len sa opýtal, či dvíha hlavu a ja, že áno.
Teraz ale už tretí deň nedokáže zdvihnúť hlavičku, márne ju dávam na bruchu, len leží na jednej strane a hlavu proste nedviha len strči ruku do úst a jeduje. Aj keď ju dám na seba, ani tam nedvíha už hlavu, aj keď ja k nej rozprávam, alebo ukazujem hračky. Mám si robiť podľa vás starosti, alebo zavolať pediatrovi? Nechápem to celkom, prečo zrazu z ničoho nič to prestala robiť, skúšam to s ňou celý deň, ale nie a nie, ani na centimeter nedvíha 😐 ďakujem zaporadenie

anjelicek26
19. apr 2023

Zavolala by som, je to male babo, takato zmena neni ok...

lulupulu
19. apr 2023

@simsalla moja to tiež tak ma, keď ma náladu tak dvíha, keď nie tak prelezi aj celý den

feba8284
19. apr 2023

@simsalla neuzivate NÁHODOU fenistil alebo iné antihistaminika?

simsalla
autor
19. apr 2023

@feba8284 nie,nie

simsalla
autor
19. apr 2023

@anjelicek26 dakujem, piatok ideme na preockovanie na rotavirus prebereme to potom vtedy.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalla
autor
19. apr 2023

@mamula20 myslila som s s tym preockovanim druhu davku. Prvu sme dostali v 6. Tyzdni. Piatok zacina 10. Tyzden

tenerifka
19. apr 2023

@simsalla no ty kokos.....proti rotavirusu sa ockuju 6-tyzdñove babatka? To ste nejaka rizikova skupina, alebo ho davas do jasli? Lebo nerozumiem preco tak skoro.
A na tvoju otazku-deti zvyknu mat obdobia, kedy robia veci inak ako predtym, ale tak urcite by som to skonzultovala s pediatrom

simsalla
autor
19. apr 2023

@tenerifka mame starsieho pediatra, on nam tak nariadil a tak ja som myslela, ze to je tak ok 😐

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taktotedanie
19. apr 2023

@simsalla u nas to trvalo tyzden nestresujte sa
V tomto vam tu zle poradi aj matka viacerych deti,viac deti sa nerovna viac skusenosti pritom je to bezne u deticiek

dotka04
19. apr 2023

Náš tiež z ničoho nič prestal asi ako 2mes a dačo. Proste nič. A potom zase akoby mu to doslo, že je to celkom potrebná vec, tak z ničoho nič asi po 2-3tyzdnoch mojich úzkosti, čo s ním je, sám začal 😁🤷🏻‍♀️

dotka04
19. apr 2023

@tenerifka rotavirus sa normálne ockuje od 6.týždňa, na tom nie je nič nezvyčajne, aj náš tak bol🫢
@simsalla