Moja 20-mesačná dcéra nechce byť oblečená

1. jan 2023

Ahojte,prosím poraďte co robiť moja 20 mesačná dcerka sa vkuse zoblieka nechce byť oblečená...ešte aj plienku si da dole a potom beha po celom dome jak poplach ako vidno ze sa teší ze je hole ma radosť ,ale sak nemôžem ju tak nechať pobehovať neje leto,vysvetľujem jej ale nič z toho nič na nu neplati a 20 x za deň ju stále obliekať už nemám nervy...ako postupovať alebo nemáte niekto podobne?

lindusss2016
1. jan 2023

A kolko mate doma stupnov? Predpokladam, ze aspon 22, to je celkom pohoda. Moje deti chodili celorocne nahe, kym si nezacali uvedomovat svoj modny styl 😂 aj teraz chodia bez ponoziek celu zimu, neries, keby jej nebolo dobre, tak sa ozve

bamboa
1. jan 2023

Moja robila pred časom to isté. Ja som ju obliekla, ona sa vyzliekla 🤷‍♀️ A to bola chorá, takže som ju tak nemohla nechať. Som si pripadala ako idiot, stále som ju s oblečením naháňala 🤦‍♀️ Prešlo to samo, neviem, asi po 2 týždňoch 🤔

babababka
1. jan 2023

A musí byť oblečená?Prejde ju to.

zojanka
1. jan 2023

Skús jej overalové pyžamko obliecť zapínaním dozadu (zips, gombíky na chrbte) 😁 to si možno nevyzlečie

birika
1. jan 2023

hahaha, toto mi pripomina mna

roja01
1. jan 2023

Poznam, vydrz. Bude to chvilu trvat.

simona20201309
1. jan 2023

Co urobíš, keď bude chcieť behať von po snehu hola? Nevieš rázne zakročiť? Veď dieťa musí rozoznať kedy to už nie je sranda a stačilo.

autor
1. jan 2023

@zojanka a kde sa dajú kúpiť? Nevidela som take

autor
1. jan 2023

@lindusss2016 ani ponožky nebudeme mat neexistuje...keby sme mali aspoň podlahové kurenie tak ju nechám pobehať ale nemame, no dúfam že to nebude dlho trvať

zojanka
1. jan 2023

Taketo obycajne pyzamo overal. Len obliect naopak - aby mala zapinanie na chrbte, nie v predu. Myslim ze to nevyzlecie.

autor
1. jan 2023

@zojanka to ma nenapadlo, že skúsiť naopak obliecť 👍

thoughtfulweirdo
1. jan 2023

Aj môj 20 mesačný chodí veľmi často holý, aj zrovna teraz je 😄 staršia 5 ročná má väčšinou len tričko ak gaťky, tiež od malička sa tak vyzlieka. Ale ja to nijako neriešim, deti nie sú hlúpe, keď im je zima, ozvú sa. Naučila som sa neobliekať ich podľa môjho pocitu chladu, ale toho ich 😁

dominikamacakova
1. jan 2023

Moja trojročná chodí stále holaté už dlhodobo 🙈

selest
1. jan 2023

Moj tak behal dve zimy ked sa naucil vyzliekat uz som nemala sancu ho obliect, a to my extra nekurime. Ponozky nehrozia vacsinou ani teraz, ciapku sal mal len ked uz bolo -10 vonku. Nikdy nebol z toho chory. Preslo ho to, ma 4 a teraz sa normalne oblecie.

andreatytler
2. jan 2023

Skusila si pravidla, ze mozy byt vyzlecena, ale musi ostat na posteli. Ak pojde na zem, musi si dat aspon papuce.