Moja 10-mesačná nechce byť v kočíku

13. apr 2023

Moja malá 10 mesačná nechce byť v kočíku mimo spánku. Ako sa zobudí tak sa len vrtí, je nervózna a plače a proste nevie obsedieť, pretože by sa chcela hrať, štvornožkovať a stavať sa. To sa naučila cca pred 3 mesiacmi a už má aj regresiu za sebou.
Máte alebo mali ste to niektorá podobné? Prejde to a môžme chodiť v kľude na prechádzky?
ďakujem

daskasss
13. apr 2023

Áno časom to prejde, tak teraz bude chodiť len v spánku na prechádzky. Ešte sa dá dať jej hráčky,chrumky,kapsicku,nech výdrži aspoň cestu na ihrisko🙂

rk123
13. apr 2023

u nas to nepreslo, ma 18mesiacov 😀 od 8 mesiaca ziaden kocik neexistuje

autor
13. apr 2023

@daskasss no aj tak chodíme, len ide jar a chcela by som s ňou byť čo najviac vonku aj mimo spánku, ísť na nejaké dlhšie prechádzky a podobne. Chrumky a hračky fungujú len na chvíľku 😪😁

uriva
13. apr 2023

Ani u nás to nikdy neprešlo a dieťa má už 7 rokov :D. Proste v 10 mesiacoch koniec kočíka, vôbec som šporťák nevyužila, možno na 10%. Nám pomohla trojkolka od SmartTrike, že sa síce dieťa viezlo, ale akože šoférovalo a mohlo vidieť na všetky strany. Jedine tak alebo potom len za ruky a samo.

autor
13. apr 2023

@rk123 tak to ste ma nepotešili 😁 tiež nám to trvá od cca 8 mesiaca

pribinak
13. apr 2023

Toto bude akčná baba, no nič, s revom niekde na trávnik a tammju dať stvornozkovat a dať hračky
Nakúpiť lacné teplaciky a leginky a hurá do trávy

autor
13. apr 2023

@pribinak je a veľmi 😁😁 No asi

thoughtfulweirdo
13. apr 2023

Prešlo, v 3 rokoch, keď už ju v kočíku nikto nemienil voziť 🤣 ale na jej šťastie má mladšieho súrodenca, ktorý kočík neznáša od narodenia, a tak vždy, keď beriem kočík, vozí sa ona a mladší šlape 😄

autor
13. apr 2023
maryetta
13. apr 2023

Moji nechceli byt vobec v kociku. Max pol hodiny a uz bol rev. Fakt ked sa 1-2x podarilo ze boli dlhsie ako hodinu. Inac vobec. A kao sa naucili chodit tak uz vobec. Navyse som vzdy mala so sebou nosic. Lebo ak spustili rev tak len rychlo do nosica.

mamkalentedkova
13. apr 2023

Ja som veľa využila nosič..ale u nás to bolo naopak ..mimo spánku nevedela vydržať v hlbokom ,lebo nič nevidela ..takže hneď ,keď sa zobudila ,musela ísť do nosiča .Kamoška používa nosič zasa od čias ,kedy prechádzali na športový,tiež jej tam mala neobsedí .Ja som nosila v kočíku aj piknikové deku a vždy nie kde na tráve ,na námestí ,v parku som malej roztiahla ..tam si mohla polozit ..troška sa vyhrala ,až tak sme sa presúvali ďalej .

janka_266
13. apr 2023

Tak budete vonku len pri dome/činžiaku. Môže stvornozkovat aj vonku. Môj odkedy začal chodiť sme istý čas chodili len okolo činžiaku, keďže som chcela, aby veľa chodil, ale zas som ešte nemala odhad ako ďaleko môžeme ist, aby som ho celu cestu spať nemusela niesť 😃

sakaca
14. apr 2023

Áno mala vždy som domov prišla s malou v Rischino nosiči, ktorý som mala vždy hodeny v kociku