Mohlo natrasanie ublížiť môjmu bábätku?

lexi245
27. feb 2020

Ahojte mám svoje prvé bábätko a všetko sa snažím robiť správne hlavne keď plače snažím sa ho utíšiť.. keď viem že je napapany, prebaleny a stále plače tak som ho vždy vzala na ruky a pestovala s natriasanim.. lenže teraz som sa dozvedela že bábätko sa nemôže natriasat a ja mám hrozný strach či som mu nejako neublížila 😢

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mmoonna
27. feb 2020

@lexi245 ale to sa nemyslí natriasanie pri nosení, keď plače. To sa myslí silné trasenie bábätkom, napr. od zúrivosti. Takže kľud, naozaj si mu neuškodila.

queenofdisaster_7
27. feb 2020

@lexi245 sesternica tiež malú natriasala keď ju uspavala hádam aj meter do výšky pri tom. Mala ma už 10r nič jej nieje. Jedina nevýhoda že si zvykne na to

miiceencoovaa
27. feb 2020

@lexi245 ahoj, keby si videla, ako som ja môjho malého uspavala 😀 to natriasanie na rukách je nič...a je v pohode, zdravý a šikovný 🥰

strapec
27. feb 2020

@lexi245 ahoj nestresuj, syndróm traseneho dieťaťa ťa asi trápi - to by si ho musela triasť dolu hlavou za nohu, no aj tak treba byť opatrny radšej menej ako viac s tým trasenim

vojkri
27. feb 2020

@lexi245 neboj sa nic. Ublizit mu mozes naozaj tak ze ho chytis pod pazuchy a trasies tak ze hlavicka lieta hore dole..vyslovene ked chces niekym zatriast aby prestal..natriasat mozes.

jaskolka
27. feb 2020

Ale to sa myslí nejaké nadmerné trepanie s bábätkom, nie hojdanie v náručí. Ja dokonca chcem kúpiť taky perovaci kočík, lebo bábätka milujú hojdanie, kyvanie. Určite sa tým netráp, ak s ním nehadzes,čo dolu hlavou s nim nekyves, alebo podobne, tak mu nemôžes uškodiť

nini15
27. feb 2020

@lexi245 ze ho natriasas je vsetko v poriadku to sa mysli,ze aby si ho zo zurivosti netriasla,cicikanie je uplne v poriadku tak ako to robis🙂

lexi245
autor
27. feb 2020

Ďakujem Vám ženy hneď som kludnejsia ❤️