Mimi je v noci stále vzhůru

chamade
27. jan 2012

Maminky, prosím, poraďte, už nevím, jak dál..... Naše nejmladší (právě 6 měsíců) v noci vůbec nespí. Večer relativne k klidu usne, buď u prsa nebo ji musím uchovat (sama v postýlce- to nehrozí) a do půl hodiny je se řevem vzhůru, dám prso nebo uchovám, usne, za další půl hodiny (někdy jen 20 min) je znovu vzhůru, a tak do jde pořád a pořád dokola až do rána (vstává se řevem už v pět). Nevím, o co jí jde, hladem to není, spí u mě v posteli (další skvělej zvyk) a s dudlem ji akorát ještě víc rozzuřím. Řve a řve, ale jakmile bliknu lampičkou tak začne házet usměvy a to by si klidně i dvě hodiny v noci hrála (já ale fakt NEMUŽU). Nikdo mi s ní nepomůže, protože ji nikdo krom mě nedokáže uklidnit. Závidím všem maminkám, co kojí po třech hodinách, a ještě si toho neváží.... prosím, poraďte, máte někdo takovou hroznou zkušenost?? Takhle to u nás trvá už přes dva měsíce (předtím spala krásně) a já už nezvládám ve dne fungovat, mám ještě dva školáky a jsem tak unavená a naštvaná a zoufalá atd atd. Prosím, poraďte.....

nelustek
27. jan 2012

Ahoj nejdu jej zubky? Moja mala tiez niekedy takto zle spi,tiez pri mne v posteli a tiez na prsniku.Ked spi dve hodiny v kuse a zobudi sa tak sa mi zda ako dlho saom spala. 😅
@chamade

katka040
27. jan 2012

@chamade tak tento isty problem mame aj my s mojou 8mesacnou dcerou, trva to uz treti mesiac ze sa nam budi kazdych 20-30min. celu noc az do rana.Do 5mesiacov spala ukazkovo, prespala aj 6hodin v kuse, ale potom dostala silnu nadchu a kompletne sa jej zmenil rezim. Cez den toho tiez moc nenaspi, casto je potom uplakana, mrzuta, sucha si ocka ale spat nevie. Tiez by som potrebovala poradit, aj ked si myslim ze to chce iba cas a snad ked vyrastu zubky zacne aj lepsie spavat. Vcera sa nam zobudila o pol jednej rano a zaspala az o pol siestej , tiez som presla vsetkymi moznymi fazami od hnevu, placu a rezignaciou...nechapem ako moze tak malo spat a byt v noci vyrehotana-ale vyzaduje si aby sme sa jej venovali inak spusti plac.Nastastie mam blizko maminu a ked uz fakt nevladzem tak mi ju pride povarovat a ja si trochu pospim, alebo sa ucim so starsou dcerou, ale mam dni ze chodim po byte ako matoha.Asi to chce len cas, lebo sme skusali vselico a nepomaha.