Mesačné bábätko dlho spí

1321987
8. jún 2015

Ahojte maminy. Mam 1 mesacnu a 2 tyzdnovu dcerku v noci spi aj 6h neni to moc podla vas. Kolko vam spalo tAke male dieta a ked vam nespalo plakavalo vam

piacere
8. jún 2015

@1321987 ženská preboha!

emma_932
8. jún 2015

@1321987 bud rada 😉

stastnatehulka
8. jún 2015

neboj o chvilu mozno napises,ze co robit,lebo vobec nespi 😀
ale k veci,neboj,je to normalne,casy a dlzka spanku sa meni a pokial je babatko ok,vsetko je tiez ok,kazde ma iny rezim,ine potreby,asi sa pytas na papanie,ci nie je hladne napr,ale neboj,keby bolo,zobudi sa,zatial si uzivvaj to,ze spis aj ty 😉

kuceravasue12
8. jún 2015

ahoj malá mi od narodenie dlho spávala, asi od 4mes spí v noci 8-12hod, niekedy sa budila raz za noc teraz už vôbec, vpohode :D

lillien11
8. jún 2015

Pokiaľ bábätko prospieva,čiže priberá,tak sa to nerieši...buď rada 🙂

simonka77
8. jún 2015

pokial je zdrava, dobre papa, bud rada, co by ine maminky za to dali...🙂

wieruska1
8. jún 2015

@1321987 bud rada.. inak moja mala prespala prvych 18 mesiacov zivota . Nic jej nebolo zdrava krasna sikovna len proste spachtos 🙂teraz ma tri a sama sa vecer pyta do postele a ked ma chut aj cez den

katren
8. jún 2015

@1321987 moje 3 deti prespali od narodenia CELU NOC....a vies co???? vooooooooooooooobec ma to netrapilo 😉 ked boli hladni tak sa zobudili......doteraz tak spavaju ze tahaju 12-tky spanku 😉

libka1
8. jún 2015

Ze ty si vymyslena a dosla si ma sem len nasrat??? 😀 😀 😀 😀 😀 Ja za poslednych 7 rokov nemam jednu prespatu celu noc, a ty normalne takto zautocis na moju psychiku...

pribinak
8. jún 2015

Teraz pises??? Mala si sa ozvat 4,5 roka dozadu, by sme si babatka vymenili. Ja by som ti este aj cely rodicak k tomu dala ;) ;)))

kuceravasue12
8. jún 2015

@libka1 hahaha 🙂 ako chodím malú kočikovať každej mami sa pýtam ako dieťa v noci spí a ešte mi žiadna nepovedala, že by spalo celú noc, tak som hneď rozmýšľala ...do frasa mám jej povedať, že moje dieťa spí 12hod? veď ma zahluší 😀

libka1
8. jún 2015

@kuceravasue12 z bezpecnostnych dovodov by som tuto informaciu naozaj zatajovala.. natrafis na niekoho ako ja a minimalne ta uriekne ak nie rovno zabije 😀

kuriatkomm
8. jún 2015

Moja dcérka spí asi od druhého týždňa celú noc a nikdy mi nenapadlo ,že by nemala. Teš sa,nie je super sa po dennej šichte poriadne vyspať? 🙂

liebling98
8. jún 2015

@1321987 ak je narodená v termíne, cez deň pekne papá, prospieva a priberá, tak nerieš a teš sa.
Ale, ak máš doma dvojkilové predčasniatko, ktoré je spavé a nepriberá, treba aj v noci budiť každé 3-4h na kŕmenie.

luccinka23
8. jún 2015

teš sa! keď spinká a nepýta papať tak znamená, že jej nič nechýba. Aj mne tak dcérka prespala od 6 týždňov celú noc. je to normálne...🙂

prasiatko30
8. jún 2015

No tak ju zacni buntosit kazde tri hodiny a led sa uz nauci ze sa ma kzde tri hodiny zobudzat tak ju zase zacnes ucit na to aby spala celu noc -na nasledujuce 3-4m mas o Zabavu postarane.

Pokial dieta pribera ako ma, nema zltacku a nemas odporucene lekarom zeby mala byt kazde tri hodiny hore - tak v tom pripade si postav stolicku ku koliske, sadni si knej a kochaj sa nad tym ake je to dieta krasne a kludne neboj sa ono ju to za chvilu prejde

frederikal
8. jún 2015

na tvojom mieste by som asi oslavovala, moja mala nespala dlhie ako 3-4 hodiny a bol to teda boj :P

tanusa888
8. jún 2015

Starsia dcera prespala v kuse 12 hodin v noci od narodenia ani sme nevedeli ze ju mame 😉 a mladsia 5 hodin....

timea7
8. jún 2015

@1321987 mne spal syn od štyroch týždňov od desiatej večer do piatej ráno, ďakuj Bohu za také dieťa!

timea7
8. jún 2015

@katren si zariskovala také niečo na toto fórum napísať, už ja som mala strach priznať sa s jedným spachtošom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katren
8. jún 2015

@timea7 😅 😀 😀 😀

bonaqa2013
8. jún 2015

Maminka počkaj keď jej pôjdu zúbky ,alebo príde strach z odlúčenia.... ešte budeš spomínať na super časy.

siska53
12. jún 2015

@1321987 normalne..moje druhe dieta vedelo aj takto skoro prespat celu noc,ale zas ked chytilo koliku,tak sme aj hodinu ci dve boli hore..
Prve dieta sa budilo tak raz,vynimocne 2x v tom case..ale vedelo tiez prespat dost hodin vkuse..ked si vezmem,ze sa po prvom.uspani zobudilo o 23 a nasledne az o dakej 5-5:30.. A prve ani kolky nemalo,takze sme sa zaobisli bez placu...
Az som sa cudovala,ale neriesila,aspon som sa vyspala..horsie to bolo rano s prsnikmi,pri prvom dietati boli rano na kamen.. Pri druhom nastastie nie,lebo uz vedeli,ze netreba zbyticne tvorit nadprodukciu,tak tvorili mliecka presne pre babo a trochu navyse.