Mesačná dcéra nechce spávať vonku

kamca495
12. aug 2021

Prosím vás o radu moja mesačná dcéra nechce vôbec spať vonku v kociku hocijako ju hombem veľký plač ani rozbalena v kociku bez perinky alebo zavinovačky nechce spať čo mám robiť veď je vonku strašne teplo 🤦‍♀️🤦‍♀️

janka_266
12. aug 2021

@kamca495 skúste ju nedávať spávať von, keď je 30. To by som ani ja vtedy nespala vonku 😃choďte skôr ráno, alebo neskôr večer keď tak

denden77
12. aug 2021

toz.. nechaj ju spat doma 🤷‍♀️😊

kamca495
autor
12. aug 2021

@janka_266 len ona nechce vobec ani rano ani večer plač len vždy 🙄😐

s_a
12. aug 2021

veď ste si sama odpovedala.. "vonku je strašne teplo" ...

kamca495
autor
12. aug 2021

@denden77 ale neviem ísť s nou nikam ani syna nebudem vedieť ráno nosiť do škôlky ani ku doktorke auto nemáme tak len autobusom už ozaj neviem čo robiť

denden77
12. aug 2021

@kamca495 no, som na tom podobne a to ma uz 11m.. v kociku proste spavat nechce a mozem sa aj na hlavu postavit 🤷‍♀️😁 tak asi budes musiet kvoli preprave prezit daky ten plac 🤷‍♀️ a dudel? nezaberie?

kamca495
autor
12. aug 2021

@denden77 dudel chce ale nepomáha ani to už keď je plač

zuzanka.zuzu
12. aug 2021

asi reve aj kvôli autobusu (ani sa jej nečudujem, mne je zle len si na to pomyslím 😀 ), niektoré deti neradi cestujú, plus teplo vonku, v buse... a možno máš doma raritu, že zaspí keď je klud a ticho - kamoška to tak mala, dcéra jej furt revala než pochopila, že malinká zaspí aj sama len potrebuje tmu, ticho a klud, neznáša cestovanie a hojdanie kočíka 😀

s_a
12. aug 2021

a nosič na takéto nutné cesty?

kamca495
autor
12. aug 2021

@zuzanka.zuzu ona spí v hluku doma a sama nezaspí čo neviem čo buď na ruky alebo v kociku hojdam ale vonku ani za neviem čo ani len tak na prechádzku

kamca495
autor
12. aug 2021

@s_a som po akútnej sekcií tak ešte má boli ale určite kúpim

denden77
12. aug 2021

@zuzanka.zuzu ja mam taku raritu 🙈🙉🙊🤣 ale asi to ma po mne 🤷‍♀️🤦‍♀️😁

1aduliatko1
12. aug 2021

moje deti nechceli spávať v kočíku, vždy len v postielke 🙂

laurar1
12. aug 2021

@kamca495 Skus nosic, pripadne satku, ked je taka malicka, to by ti mohlo pomoct na nutne presuny. Kedze pises, ze si po sekcii, daj si pozor, aby to bol ergonomicky nosic, nie klokanka, to by mohlo byt este horsie.

anjelicek26
12. aug 2021

Nase deti spavali len v postielke...ak ta este boli vsetko po sekcii, tak sa na nejake dlhe prechadzky vykasli, ked to tvoje dieta nema rado a nevyzaduje... ak chces cerstvy vzduch poriadne vyvetraj...

simsalabim
12. aug 2021

@kamca495 moja v takychto horucavach spala iba v OC - v teple ani nahodou, akonahle sme vosli do klimatizovanych priestorov, zaspala. Doma spala ok, ale vonku tie horucavy neznasala.

ivangeline
12. aug 2021

A prrco by mala spat vonku? Budte dnu... :D Moje prve spavalo von len prve mesiace,pokym nevnimalo tolko ten hluk..lebo bol spachtos. Druhe nespalo vobec vonku.

lesana25
12. aug 2021

Ani moja nechcela spať v kočíku, tak som ju netrápila a spala doma v postieľke. Prečo by som ju mala nechať vonku ziapať.