Maznáčik pre trojmesačné bábätko

20nina14
6. feb 2021

Maminky, mam 3 mesačne bábätko a chcem sa spýtať ze ci by bolo dobre dat na noc maznáčik? Ci to nebude neskoro keď od narodenia nič nemal. Dakujem

denden77
6. feb 2021

@20nina14 moja ma 5 a na noc nema, ako ju poznam, v spanku by si ho davala na hlavu a potom sa budila 😁

karhu
6. feb 2021

naco mu je maznacik? v postielke by nemalo byt nic, len dieta..v takomto veku si maznacia neziada, ved ani nevie co to je, dietatu staci vediet ze mama je nablizku

vilma7
6. feb 2021

Mám dve deti, ani jeden nemal maznáčika.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
6. feb 2021

zbytočnosť...

simona92101
6. feb 2021

@20nina14 dcerka ma maznacika uplne obycajneho handerneho zajka z Ikei,ked som videla ze si ho oblubila,kupila som do zasoby este jedneho.u nas bez neho ani krok,zaberie lepsie ako cumlik 😉

taga
6. feb 2021

Skus a uvidis. Mne radili pri starsom maznacika, plienocku ku hlave a neviem co, lebo nevedel zaspat a celkovo spanok bol tazky. NENAVIDEL mat cokolvek okolo hlavy, dala som mu plienocku a som ho len nas*ala tym 🤣

nela6
6. feb 2021

@20nina14 ja som maznáčika. používala iba vonku pri kocikovani, strčil si jeden farebný koníček do ust a cucal, zaspal.... nemal cumel... ale nijako špeciálne si nenavykol, sam ho nikdy nehľadal, a doma vôbec

lylyjana
6. feb 2021

@20nina14 v postielke nema byt nic okrem dietata. Ani deka, vankuse, nic.

andreatytler
7. feb 2021

@20nina14 Urcite nie... Moze sa s tym zadusit.

elizabet173
7. feb 2021

@20nina14 v troch mesiacoch urcite nie, je to velmi skoro

janulik2008
7. feb 2021

Mala ako malinka mala Fisher Price uspavačika alebo ako to nazvat. Urcity cas bol top Boo plysacik taky psik ... a raz sme v HM kupili ovecku co mala taku srst oveckovsku ze sa dala "skubkať" odvtedy ked vecer ide spať tak povie ze chce nieco na skubanie 😀😀😀 mojkacika nema 😉 resp spi niekedy s plysakom My little pony a niekedy s babikou 🙂

engynka
7. feb 2021

Nas ma mojkacika od narodenia, ale teda zacal ho vnimat az okolo 6 mesiaca. Ja som s mojkacom kojila, vzdy som mu ho dala na licko ked sa kojil. Velmi si ho oblubil. Teraz ma 19m a kolkokrat si ho zoberie z postielky a pomazna sa s nim, castokrat tak dava aj najavo ze uz chce ist buvat. Mame tiez pre istotu do zasoby jedneho. Ale teda my s nim nechodime von, je len na spanie v postielke alebo ked niekam ideme autom a chcem aby pobuval pekne dam mojkaca a to ma tak zafixovane ze mojkac = spanok. Ale teda plienocka staci, je to lepsie aj z hygienickych dovodov. Takto nemam ani proestor ho poroadne oprat, kedze s nim spi v noci a potom na obed, nema ani kedy vyschnut. Kazdy ti povie inak, u nas zabral aj co sa tyka spanku. Ale teda chce to cas aby si ho osvojil.

babydesire
8. feb 2021

@janulik2008 nasi nemali a nemaju,,akurat syn zvykol zaspavat tak ze jeden dudlik mal v ustockach a jeden v rucicke..vzdy musel mat aj do ruky,,jeho uspat bol niekolkohodinovy boj asi do jeho 3 rokov aj ked bol uz odudlikovany..a dcera ta si zmoli vlasky,,ked si brala na spanie plysaka ci babiku tak zvycajne ked mala novu (asi od jej 2rokov)zvycajne spia ale sami,,iba flasky musia byt kazfu noc po ruke