Máte skúsenosti so spánkovým poradenstvom?

mirka969
14. feb 2020

Ahojte mate niekto skusenost zo spankovym poradenstvom od Zuzany Guzmickej? Ak ano pomohlo vam??

natinka36
14. feb 2020

@mirka969 ja mam par znamych co si dali od nej vypracovat spankovy plan a ja som bola na jej prednaskach. Vsetkym co poznam pomohlo. Aj ja odporucam, na zaklade jej rad a takeho letaku som si naucila dieta zaspat samo.

mirka969
autor
14. feb 2020

@natinka36 no to znie velmi dobre a smiem ss opytat ako sa ti to podarilo?

matmak
15. jún 2020

@mirka969
@natinka36
Baby, idem s dcérou absolvovať spankové poradenstvo. Aké s ňou mate skusenosti? Malá mi prestala spať počas dňa. Odspí 30min a viac nie, iba na mne. Ďakujem

natinka36
18. jún 2020

@matmak ja som s nou nespolupracovala ale velmi si ju chvalia. Ja som aplikovala niektore jej rady a osvedcili sa mi. Skús ju kontaktovat podla mna sa to oplati

vierkamk
11. jan 2022

@matmak pozdravujem maminka, mozem sa spytat, ci poradenstvo pomohlo? Nam sa spanok tiez pri dcerke pokazil a bojim sa, ci nieco pomoze, resp.ci sa to oplati.. Dakujem 🙂

matmak
11. jan 2022

@vierkamk nám pomohlo, teda hlavne mne, pochopiť spánok detičiek, ale aj dcére. Ale skús si najprv prečítať články na Lepší spánok bábätiek alebo Prosím spinkaj. Už v clankoch majú veľa z toho čo aplikujú v poradenstve. Prípadne saopytaj v skupine na FB.

vierkamk
15. jan 2022

@matmak ďakujem veľmi pekne 🙂