Máte skúsenosti s lapačom snov a nočnými morami u detí?

drsmolinka
3. okt 2019

Baby maye v detskych izbach alebo spalniach lapace snov ??? Moj syn stale plakal v noci mal strasne sny, od kedy mi kamoska povedala ze mam skusit dat dole lapac snov maly konecne pokojne spi uz 3ti tyzden. Je to len nahoda alebo mate aj vy skusenosti ? Diky

dedikatessa
3. okt 2019

Budťe rada a už nikdy si take bludy nekvačkajte na steny. Sú za tým démoni, nech už to pôsobí akokolvek, je to mágia.

drsmolinka
autor
3. okt 2019

Ja by som to nikdy nekupila a nezavesila ale muz to mal roky v izbe kde ani nespaval a teraz ho mal v izbe moj syn....uz nema nastastie

dskjhfdlkdjhl
3. okt 2019

@drsmolinka ved sa zamysli, ci moze nieco lapat sny, tomu mozu verit asi len male deti.

lindusss2016
3. okt 2019

@drsmolinka lapace snov uz dva roky vyrabam ako dekoracie, mali sme ich doma fakt ze vela, mojim detom a ani nam nimdy ziadne zmenyspanku nesposobili.... ziadni demoni a ani nic podobne.. su to pierka a ine ozdoby zavesene na kruhu, ako by to konkretne malo poskodit spanok?

sissy27
3. okt 2019

@dedikatessa že niekto verí, že mu lapač snov zmení spánok k lepšiemu no ok... ale tieto bludy s démonmi 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ To je trošku moc. Náhodou bubákov pod posteľou vaše deti nemajú? 😏

0silvia0
4. okt 2019

@lindusss2016 myslim, ze ked to beries ako dekoraciu s pierkami, je to ok a neskodne. Ak tuto vec niekto berie ako prostriedok na lapanie snov a vklada tomuto predmetu nejaku myslienku, naboj, ucinok, nieco to moze robit...

lindusss2016
4. okt 2019

@0silvia0 no moze, ale to aj ked si tam zavesi kuchynsku handru potom. Ale urcite neverim, ze by ten lapac bol nabity nejakym samanom a preto dieta zle spalo. Ak tam mal manzel zaveseny tuctovy lapac z nejakeho ethno sopu, tak ho vyrobil niekto bez najmensieho zaujmu, urcite sa neparali s tym, aby do nho vlozili nejaku energiu...

0silvia0
4. okt 2019

@lindusss2016 nemyslim zrovna nabity samanom, ale len lapac mal predtym manzel a ten mohol verit, ze lapac ma nejake ucinky, neviem. Ale kazdopadne verim, ze ludia vysielaju nejaku energiu, ktora moze nejako vplyvat na ineho cloveka.

wiw8
4. okt 2019

Aj ja si myslim, ze vela zalezi od toho comu clovek veri a od toho aj zalezi ci to bude mat nejaku silu. Myslim, ze vsetko ma taku silu ako tomu samy dame 😉

petkasaurus
4. okt 2019

Kolega povedal, ze raz pri tom spal a neskutocne nocne mory.. Takze asi tak.. Ze nikdy viac.. A on nie je nejaka citlivka

dedikatessa
4. okt 2019

@sissy27 nie lebo nemam žiadne lapače ani by som to dieťaťu nikdy do izby nedala. Tak veriť na nejakú vec, že mi vezme zlé sny je ok a veriť na démonov je už mimo ? Porozmyšlajte, ci tie pierka ako neživé veci majú nejaku moc alebo je za tým niečo / niekto viac ...

sissy27
4. okt 2019

@dedikatessa nie, pierka ani iné dekorácie podľa mňa samostatne žiadnu špeciálnu funkciu alebo moc nemajú - len skrášľujú, zútulňujú prostredie a tým môžu pomôcť k lepšiemu spánku. Ale to môže aj obraz, soška, akákoľvek vec podľa vkusu.
Ale démoni?? Ak niekde vidíš démonov, tak je vhodné priplatiť si prednostný termín u psychiatra, bez srandy.

hivanik
4. okt 2019

Tak to, ze niekto veri v silu lapaca snov je jedna vec-tomu by sa dalo verit...Ale, ze niekto veri v negativnu silu v suvislosti s lapacom snov a demonov tak to je sila. ...

sisaka
4. okt 2019

@dedikatessa ty si nejaká cestovatelka v čase? Názory ako z 15. storočia 🤪 Démoni schovaní v dream catchers ... pozdravujem pána farára, že šírenie bludov mu ide veľmi dobre

lindusss2016
4. okt 2019

@sisaka ale prosim ta, ved to je vseobecne znama vec, ze krestanske modly su ok, ale vsetko, co pochadza z inej kultury, z ineho nabozenstva, je plne zla, demonizmu, ciernej magie atd 😂 cize jedina cesta, ako mat dobre sny, je zavesit si nad postel svaty obrazok...

0silvia0
4. okt 2019

@lindusss2016 a napriklad veris v liecivu silu kamenov alebo mandal? Ti, co sa tomu venuju veria, ze tak kamene tak i mandaly maju liecive ucinky, ti, ktori neveria v nich vidia farebne sutre alebo vyfarbene kruhovite farebne obrazky. Zalezi na tom, ako je clovek naladeny a comu veri.

lindusss2016
4. okt 2019

@0silvia0 ano, zalezi na tom, ako je clovek naladeny, s tym uplne suhlasim, vobec nepisem o tom, kto comu veri, ved nech jedni veria mandalam a ini v Boha, mne to je uplne jedno, len som podotkla, ze krestania a obzvlast katolici vsade rozkrikuju, ako je spravne a dobre len to, comu veria oni a vsetko ostatne je dielom satana, to je fakt na hlavu, tolerancia 0 bodov, az mi je zle z toho

0silvia0
4. okt 2019

@lindusss2016 nadvazovala som tym na tie lapace snov... Niekto veri, ze skutocne strazia spanok, niekto v tom vidi obycajnu pierkovu dekoraciu, niekto v tom vidi nieco az skodlive, cize aj tu plati to, ze zalezi na tom, ako je clovek naladeny a comu veri...

judar
4. okt 2019

Nezáleží na tom ako je človek naladený...ale asi záleží na tom jak moc sa nechá o****ť somarinami...aj bludy a táraniny majú ekonomický účinok

lindusss2016
4. okt 2019

@0silvia0 ale ja rozumiem, len pisem, ze nastaveni na demonizmus v lapacoch a v hocicom inom su krestania, lebo maju s prepacenim vymyte hlavy od fararov (cest vynimkam). Je to bohuzial tak, neveriacim alebo ludom ineho vierovyznania lapace a ine amulery problem nerobia...

hivanik
4. okt 2019

Nehnevajte sa ale niekedy nechapem ako sa moze debata ohladom dekorativneho prvku zvrhnut na dehonestovanie viery.

dedikatessa
4. okt 2019

@sisaka nechodím do kostola takže ho nepozdravím 😀

sisaka
4. okt 2019

@hivanik ja nechápem ako v 21. storočí môže mladá baba vidieť v dream catcher niečo démonické. To môže fakt len ignorant alebo kresťanský fanatik
Dreamcatchers nie sú začarované ani nie sú dielom žiadnych démonov, ci iných bytosti či už “dobrých alebo zlých” , kedysi ich vyrábali ženy - indianky, aby nimi ochránili deti pred nočnými morami. Verili, že zle sny sa zapletú v pavučine a nedostanú sa k malým deťom, dobre sny prejdú cez pavučinu a po pierkach sa skĺznu k deťom. Ráno, keď slnko zasvieti na dreamcatcher zlé sny zmiznú. Veď to je tak krásne, plné fantázie, spätosti s prírodou .... a niekto tu z toho urobí demonicke dielo 🤪

hivanik
5. okt 2019

@sisaka ....suhlasim ale na tejto debate a dalsich inych mi vadi ked niekto neveri a nechodi do kostola a vsetko zvali na vieru a hned musi byt fanatik. Som veriaca do kostola chodim kvoli sebe a nie kvoli tomu ako to niektore nazyvaju vymyvanie mozgom. A nech si kazdy veri v co chce je to jeho vec a nikto nema pravo nikoho sudit. Pekny den

drsmolinka
autor
15. okt 2019

Pisrte tu o tom comu clovek veri/neveri....ale v izbe spi iba 2,5 mesacne dieta s nocnymi morami co ani nevie ze mejaky lapac tam je !!!!! A teraz od krdy ten lapac nema spi a nekrici zo sna a pritom ja som mu o tom ani nehovorila ze to tam je a ze to davam dole! A tie bludy o bubakoch pod postelou......no coment..... raz ked mi dieta vriesja zo sna a potom uz nie tak to nie su ziadne vymysli !!!!!!!!!!!