Máte kidvak so stojanom alebo bez?

13. dec 2023

Ahojte, tie čo mate kidvak, mate ho so stojanom alebo bez?
Príde mi, že ten stojan je praktickejší z jednej strany, pretože si môžem kidvak presúvať po byte podľa potreby tam, kam potrebujem, no zasa nevýhoda je cena navyše 🙄 a aj sa bojím, či to nebude zaberať veľa miesta a ešte ktovie aké to bude ťažké.

Ako ste to prípade riešili bez stojana? Kde ste mali kidvak umiestneny? VĎaka.

kati301
13. dec 2023

Ja som kúpila stojan bez kidvaku, lebo som čakala že čo bude keď sa babo narodí..
Nakoniec sme Kidvak ani nepotrebovali a dokúpili hojacku, hlavne uprimne, časom ten stojan dosť zavadzia, chceme ho predať a hojdacku dať zo stropu
, čiže za mna praktické ani jedno 😂😂🙈 ale ak už tak najskôr stojan no.. ale to tiež nerataj že budeš po byte vedieť moc presúvať, stojan je dosť veľký a ťažký.

julish
13. dec 2023

Hák na strope som mala v spálni a obývačke, nebolo mi inde treba (kuchyňoobývačke)

autor
13. dec 2023

@kati301 Fakt? Je ťažký? Mne odpísali, že v pohode ho zvládne žena premiestňovať po byte 🙄😅 Lebo som sa presne na to pýtala…noo super 🙈🤣 tak teraz fakt neviem…mne sa to ľúbi aj zo stropu len, akurát potom musím do každej izby robiť hák…

autor
13. dec 2023

@julish ďakujem krásne, asi to budeme musieť tiež takto nejako vyriešiť…dáme asi jeden do obývačky, spálne a do detskej na neskôr..