Máme vymaľovať, alebo vysvätiť byt, aby dieťa neplakalo?

20. nov 2020

Môj 2 mesačný syn je veľmi kľudne dieťa. Jeho počuť plakať je rarita 😀 ale predvčerom začal plakavat pár krát do dňa, aj keď je najedeny prebaleny, všetko ok. Priateľov kolega v práci vravel ze jeho synovi sa to dialo tiež, že museli vymaľovať celý byt a zmizlo to. Poprípade byt vysvätit. Takže otázka znie či to môže byť tým.. Neriešime teraz zdravotné problémy atď.. Ale či je možná aj táto alternatíva alebo jee to hlúposť jak mraky.poculi ste už o niečom takom? Len taky detail, byvame v byte od mája, k bytu mame aj garáž, paradoxom je ze v garáži nám veci nemiznu ale pribúdajú. V byte som pár krát za počula a videla zvláštne veci.. Ale nikdy som na tieto veci neverila tak som kaslala nato. Anonymné preto lebo nechcem byť za histerku. Diki 😬

iiika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
madamcoco
20. nov 2020

Pravdepodobne má koliky.
V tomto veku nič nezvyčajné.

jana_eyre_2
20. nov 2020

Je to hlúposť 😉 nepoznám ine tak nevyspytateľne osoby ako male bábätká, ktoré sa dokážu meniť z hodiny na hodinu, zo dňa na deň, z týždňa na týždeň.. jednoducho keď je raz bábo kľudne, nikto nezaručí že také bude nasledujúci rok, alebo že keď je ukricane v 2m nemusí byť také do prvých narodenín.. deti sa proste menia a k tomu patrí aj plač.. ak ho neboli brucho alebo nemá iný zdr. Problém tak ho proste viac nos a netráp sa.. každé dieťa si občas poplace .. niektoré Viac iné menej.. niektoré hneď, iné o mesiac..

madamcoco
20. nov 2020

@jana_eyre_2 presne tak.

kikuska872
20. nov 2020

🤔....

Treba sa večer s dieťaťom MODLIŤ. Aj keď je ešte malé, ale vníma to . A neveriť na takéto hlúposti, kto koho kde uriekne 🙈

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cookie29
20. nov 2020

no akoze uprimne, odporuca sa malovat tak 5-6 mesiacov pred narodenim dietata (ak je malovka potrebna) pretoze ono chvilu trva kym farba vytvrdne a este sa nejaku chvilu uvolnuju volatilne komponenty... takze uz len z takehoto hladiska by som rozhodne nemalovala, toboz nie teraz v zime ked sa tazsie vetra....

tomcimka
20. nov 2020

Moje dieťa bolo nekľudné a revalo keď sme išli k svokrovcom prip. keď oni mali prísť k nám. Ani sa neohlásili, že prídu a ja som to tušila podľa malej. Išli sme z pôrodnice im ukázať malú aspoň cez okno auta- aký ta spustila rev pár metrov od domu a cirkus,keď sme stáli pred ich domom. Odišli sme a ona v kľude zaspala. Po krste tieto jej stavy zmizli. Takže odporúčam byť vysvätiť.

mogaa
20. nov 2020

pokiaľ to dieťa nerobilo celé 2mesiace, tak to nebude ani malovkou ani zlou energiou v byte🙂to by dieťa reagovalo hned a nie až po 2mesiacoch.....urieknutie to môže byť, vtedy treba s pocikanou plienkou látkovousuchou časťou pretrieť očká a do kočíka červené(povera?), ale s najväčšou pravdepodobnosťou má dieťa niečo čo mu vadí - niečo naň lezie, bolí ho bruško, reflux....

elizita
20. nov 2020

Myslis, ze place ze sa mu nepaci farba stien? 🙂

solange7
20. nov 2020

Ja sa budem tvarit, ze to je sranda. Neexist aby toto niekto mohol mysliet vazne.

dskjhfdlkdjhl
20. nov 2020

Jednoznacne treba vymalovat a vymenit nabytok. Ak bude aj potom plakat, tak treba vratit vsetko do povodneho stavu🙊

buzz5
20. nov 2020

Ak si poverčiva a veríš, že ho niekto mohol "zočiť" skus mu dat červený náramok alebo šnúrku, pripadne nejakú červenú hračku aby mal pri sebe stále. Dá sa aj doma odčarovať, dáš do pohára vodu zoberieš tri zápalky a postupne pališ a hadžeš do vody, potom si s tou vodou treba pokvapkat po tvári... Niekto tomu verí niekto nie

zuzka251
20. nov 2020

treba vymalovat aj 3x...take nafetovane babo potom urcite nezaplace, dobry napad 💯 bodov MK

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
thoughtfulweirdo
20. nov 2020

Moja niekde v 2,5 mesiacoch zacala plakavat, hoci dovtedy v podstate prespala cele dni. Nakoniec z toho bol reflux, najskor len tichy, takze nezniesla inu ako vertikalnu polohu a po cca mesiaci to preslo az do zvracania. Sranda to bola, no 😅

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cookie29
20. nov 2020

@viestta aj vodne bazy obsahuju prchave zlozky samozrejme je to neporovnatelne menej a ine ale pre take male dietatko :(

3009
20. nov 2020

To by človek neveril aké výplody hlúposti tu mamičky na MK vypotia. Asi najlepšie bábo vrátiť pôrodnice a určite nejaká mamička, ktorá nemôže mať deti si bude vedieť poradiť s plačlivým dieťaťkom aj bez MK.

robin30
20. nov 2020

Skus pre zaciatok spalit tri styri bobkove listy nad svieckou a nechaj ju zhoriet uplne a aj popol nechaj na tanierku pri sviecke vsetko vyhod naraz

dskjhfdlkdjhl
20. nov 2020

@viestta vidis, to je riesenie😀

katkami123
20. nov 2020

@robin30 a nemá pri tom ešte skackať na jednej nohe a druhou sa búchať po hlave? 😀

katkami123
20. nov 2020

Autorka, máš 2-mesačne dieťa, keby malo 5 rokov a napíšeš, ze jeho počuť plakať je rarita, tak beriem. Ale napísať to pri takom malom bábätku, ktoré sa chová každý týžden inak, no neviem...

selest
20. nov 2020

Pravdepodobne koliky. Neviem ci na to malovanie pomoze skor skuste nejake kvapky v lekarni..

robin30
20. nov 2020

@katkami123 moze ta pri tom trieskat liatinovou panvicou po hlave...pisala som nieco tebe?

katkami123
20. nov 2020

@robin30
lebo píšeš hlúposti nad ktorymi sa normálny človek iba smeje...

marka86
20. nov 2020

Male deti musia plakať, aby sa im mozog vyvýjal (neviem to odborne povedať), ale nasa bola predčasniatko,a bola take kludne dieta prve mesiace, a na kontorle u neurologičky nam povedala, že vam elmi neplače dietatko že? my že nie...tak že to vidno a mame ju nechat aj plakat.....a inak to vysvätenie bytu, tym tiež nič nepokazite aj to je dobre celkovo

marka86
20. nov 2020

@robin30 to čo su za čary mary.....autorka prosim ta never tomu

stanulienkat
20. nov 2020

Bobkovy list,cervene snurky,svatenie? Preboha,uz viem,preco je Slovensko tam,kde je. Mozu taki jeb..li ludia existovat? Okrem toho,viete,ze cervene snurky,cary-mary a podobne haluze odporuju vasej viere? Vy katolicky....😂😂😂