Mám nechať malej na noc nohavičky alebo nie?

inhotep
5. jún 2011

Na spanie/večer/ mám nechat malej nohavičky+pyžamkové nohavice/ako nám radí mama/,alebo bez nohavičiek,len pyžamkové nohavice?

annie13
5. jún 2011

nas maly spi v slipkoch a pyzamku

lenkabuckova
5. jún 2011

Ja malej nedávam na noc nohavičky, len pyžamko.

kibuk
5. jún 2011

@inhotep tak u nas sa spi bez slipov a nohavičiek akurat necham dcerke vtedy ak ma nočnu košielku

megi1989
5. jún 2011

Ja dávam malému na noc iba pyžamko, a myslím že sestra svojej malej taktiež iba pyžamko 🙂 Myslím, že je to tak pohodlnejšie .

nikita308
5. jún 2011

ak je pyžamko, tak bez nohavičiek, ak je nočná košieľka, tak s nohavičkami... ale ak je veľmi teplo tak aj vtedy bez nohavičiek...

sonica
5. jún 2011

staci ze ho "tlaci" jedna guma na brusku, nie su nutne este nohavicky, nevidim dovod... 😉
jedine ak by mala nocnu kosielku tak pod to nohavicky ano... 😉

ani3012
5. jún 2011

aj ja ak môžem 😉 tak spím v pyžame bez nohavičiek-ak nočná košeľa tak s nohavičkami a tak to robím aj pri malej 🙂

mireag
5. jún 2011

Urcite bez nohaviciek.
1. zbytocne tlacia
2. treba trosku aj vetranie. 🙂

traktor
5. jún 2011

.ci pyzamka, ci nocna kosielka vzdy bez nohaviciek...naco nohavicky?.zatial som nenasla dôvod ich mat..a nie je to preto, ze setrim na prani 😀 ..ale u nas to je skratka tak...

00vladka00
5. jún 2011

ani ja nedávam na noc nohavičky.

irriss
5. jún 2011

kdyz jsem byla mala, spavala jsem bez...pokud jsem mela pyzamko....
..ale tady v zemi "papezske" se to "nesmi"...lekari tvrdi, ze je to nehygienicke...ze za kazdou cenu stale zakryvat genitalie..tim mysli zakryvat i tolik oblibene miminkovske "plazove nahate prdelky"... 😢

sue
5. jún 2011

...to vy vážne nosíte nohavičky pod pyžamo alebo nočnú košeľu? 😕
Ja spávam v lete úplne nahá, inak mám pyžamo alebo košeľu ale nohavičky ani podprdu by ma nenapadlo si nechať 😕 detto krpec... pod pyžamo si nedáva slipy nikdy a keď spí v lete len v tričku, tak si niekedy nedáva tiež slipy, len občas... načo sa má pariť?

inka29
5. jún 2011

Ja tiež nikdy nemám nohavičky v noci pod pyžamom , teraz v horučavách spávam už len v tričku a v kraťasoch a takisto aj syn má len pyžamo nasebe.

dadika1114
5. jún 2011

sestra tiez nedava malej ani malemu spodne pradlo ked maju pyzamko🙂

winona24
5. jún 2011

jeeeeeej a prečo spodné prádlo na noc???? 😕 😕 😨 😨 veď telo a pokožka si musí oddýchnuť...veď to je nepohodlné...tlačí to....juuuuj ..... ja spím bez spodného prádla,v lete nahá...tak prečo by som mala malej dávať nohavičky...??!! 😉

evickapooh
5. jún 2011

pyzamkove nohavice bez! ,nocna kosielka s nohavickami!to je moj nazor...

beruska.zuzanka
5. jún 2011

No, Ty spíš v čom? Ja keď mám pyžamo, tak len pyžamo, ak košieľku, tak s nohavkami... veď na noc treba byť v čo najvoľnejšom, nech si telo oddýchne, vyvetrá sa....

Takže klasicky, do pyžamka nič, len pyžamko 😉

m.a.r.t.i.n.a
5. jún 2011

No ja som tiež toho názoru, že na noc BEZ spodného prádla....Veď na čo je to dobré? 😖 😵

janulabj
5. jún 2011

jednoznačne bez....či už pyžamo či košela🙂

happy8051
5. jún 2011

v noci je spodne pradlo uplne zbytocne...

ywana
6. jún 2011

...moja dcéra spáva bez spodného prádla, ak má pyžamo...
...ak má nočnú košieľku, má nohavičky...
...ja som vždy nosila spodné prádlo, dokonca aj pod pyžamo...
...a tvrdiť, že sa niečo zaparí je poriadna hlúposť... 😀

stanislavao
6. jún 2011

nohavicky na noc je uplna zbytocnost. naco? tlacia, aj ked su pohodlne, ale stale tam nieco je a telo sa uplne zbytocne nevetra. aj ked mate spodne pradlo bavlnene, ale naco v noci? ja si myslim, ze ani k nocnej koseli netreba nohavicky. najdite jeden rozumny dovod, naco mat spodne pradlo v noci? ziadny neexistuje.

ivett1
6. jún 2011

ahoj...tak, keď sa riadiš zdravým "sedliackym rozumom"...tak určite bez nohavičiek, len pyžamko...(je ešte malá, nič ju nebude tlačiť a ľahšie sa jej v noci pôjde na wc, keby bolo treba 😉 ....)....ak by mala nočnú košieľku, tak to už je iná otázka 😀

linddi
7. jún 2011

Ani ja malej nedávam pod pyžamko nohavičky. V škôlke si musia nechávať nohavičky pod pyžamká, a malá mi sama povie, že ju to tlačí a nespinká sa jej v tom tak dobre, ako doma. Normálne mám na to nervy a nechápem, ako to môže vôbec niekoho napadnúť 😠 .