Malá mi chce spať len vo vajíčku

maminkakp
5. apr 2013

Ahojte žienky,mate niekto s tymto skusenosti?Vo vajičku krasne spi a ked ju preložime do postielky tak sa zobudi ☹..

bzuco
5. apr 2013

už ked spí, nemáš ju prekladať inde, zobudí sa na to, že sa s ňou manipuluje....do postieľky ju treba dať ešte kým bdie

xlucia
5. apr 2013

@maminkakp vo vajicku ma byt malicke dieta max. hodinu denne. kup si kresielko, je to daleko setrnejsie na chrbticu. kolko ma tvoja mala?

maminkakp
autor
5. apr 2013

@bzuco ..v postielke mi nezaspi...a ani ju nemôžem učiť,pretože ma ešte brata-dvojča a ten zaspava v postielke,ale už spi ked ona zaspava,takže je to komplikovanejšie ☹

maminkakp
autor
5. apr 2013

@xlucia ..mala ma 10.mesiacov.Vo vajičku neni nijak pokrutena,len tam sedi a v postielke sa pri prevrateni na bok zobudi.

bzuco
5. apr 2013

10 mesačná je na spanie vo vajíčku už veľká...teraz sa to bude ťažko naprávať....ale dokedy ju tam chceš nechať spať??
rieš to čím prv...bude plakať a nie 1 deň...ale inak to nejde
@maminkakp

matozazzo
5. apr 2013

pre 10m babo je vajicko uz max. nevyhovujuce. Bude mat krivu chrbticu, dufam, ze ti tak nespi od narodenia 😒
Viem, ze je to pri dvojcatach velmi narocne, ale urcite potrebuje dieta spat na rovnej matraci, ked zaspi vo vajicku a prelozis, je jasne, ze sa zobudi... skus ju dat do postielky skor ako dvojca, alebo vedla neho, niekedy staci, ze ma pocit, ze je niekto vedla nej. Alebo do postielky do vedlajsej miestnosti, pripadne nech ti radsej zaspi na rukach - akoby na boku, aby si ju potom mohla co najlepsie dat na ten bok do postielky...Ale vajicko odloz.

maminkakp
autor
5. apr 2013

joj,keby to bolo take jednoduche☹

althejka
5. apr 2013

niekedy je to jednoduchsie nez sa zda,len to chvilku trva, kym to ti krpci akceptuju,ze takto to bude 😀

cawes
5. apr 2013

@maminkakp skus ju zviazat do perinky, mozno ze jej vadi ten pohyb este

maminkakp
autor
6. apr 2013

Diky kočky za rady,včera zaspala v postielke,aj ked s poriadnym placom,ale v noci spinkala krasne.Este par dni placu a hadam sa nauci..

pacica
6. apr 2013

ani s tebou nechce spat?v takom pripade by som ju nehala vyplakat.radsej vyplakat ako nechat jej zdeformovanu chrbticu

reni1512
6. apr 2013

juuuj vajko nepouzivaj casto, zdeformuje to chrbticu.. skus staru znamu perinku 🙂 a pekne ju uloz do postielky 🙂

sasrnka
6. apr 2013

@maminkakp skus tzv. korytkovy typ kocika. Mne syncek tiez nechcel spavat v postielke, len na rukach a v kociku-vanicke dlho trvalo, nez zaspal a spal max. pol hodinu. Raz som vyskusala ten kocik a uz inak spat cez den ani nechcel. V noci ale spi v postielke.

maminkakp
autor
6. apr 2013

dnes doobeda sme skusali plakat v postielke ale po hodine a pol som to vzdala....takže od rano 8 sla akurat spat,ale bola chuda taka unavena,že ked som ju dala do postielky tak sa nevladala ani otočiť,ale hned zatvorila oči a spala 🙂...uvidime čo bude večer 🙂