Majú vaše deti problém s vyslovovaním mena, ktoré má R?

kika2111
26. jan 2016

Ahojte,onedlho sa nam narodi babatko,teraz sa mi zacali pacit dve mena ,ktore ale maju v sebe R,a tak ma napadlo,ake mate s nimi skusenosti..Maju vase deti R v mene a problem s vyslovovanim..alebo sa proste naucili naprv L a neskor R...dakujem za odpovede a postrehy..nechcem totiz sposobit stres nasmu dietatku v predskolskom veku...diky

edvelyn
26. jan 2016

😂😂😂

suve99
26. jan 2016

Ja mám syna na R a priezvisko máme na L. 🙂 🙂 🙂 ...a nebol žiadny problém.....nehľadaj problém popredu!!!!! Teš sa na materstvo....

rose32
26. jan 2016

Ach ja som nepocujuca narodila som sa s menom Ruzena a R ko mi ide😊takze nestresuj a pojde vsetko💋

horana
26. jan 2016

mam dieta s r v mene, ziadny problem 😉

reni1512
26. jan 2016

ja som Renáta 🙂 ... ked som bola mala volali ma Renátka (ja som sama seba volala Atatka :D) vymyslite nejaku inu variantu alebo to bude mile, ked nebude vediet vyslovit 🙂

majka99999
26. jan 2016

Ja mam Mareka a este to nevie vyslovit dokonale a co? Ved sa to nauci. 🙂

kamajka
26. jan 2016

Určite Z toho dieťa nebude mať žiadnu traumu, nestresuj. Moja je Viktória A keď bola malá inak si ani nepovedala ako Kojka :D A to mala ešte s rečou problémy do druhej triedy, A žiadny problém nebol 🙂

0silvia0
26. jan 2016

nezabúdaj, že dieťa v predškolskom veku bude len minimum času z dĺžky celého života. To kvôli pár rokom života nemusíš takto rozmýšľať... ani sa nenazdáš a z predškoláka bude pubertiak, z pubertiaka mladý dospelák a tvoj "problém" s písmenom R zapadne prachom pod návalom iných menších či väčších životných stresov 😉
Mimochodom, aj moje dieťa má v mene R a dokonca priezvisko sa začína na R a nikdy nemal s týmto písmenom problémy, fakt 🙂

qidko
26. jan 2016

Na mene nezalezi ty sa nezatazuj hlupstami deticky su sikovne aj vynaliezave poradia si uzivaj si tehotenstvo a nehladaj problemy kde niesu prajem vsetko dobre a hlavne zdravie nech Ti to v pohode ubebne