Majú vaše deti počas obedného spánku obuté ponožky?

16. okt 2020

Ahojte, nechavate na obed.spanok detom ponozky ci spia bose? Ja by som chcela nech spi bosa, aby sa jej nozky vetrali, ale stale sa odkope a zobudi so studenymi nozkami. Spaci vak uplne nerealny, kope a mrnci.
Davam tenke ponosticky volne. Moja mama ked zbadala foto, bola zhrozena ze dieta predsa nesmie spat v ponozkach, ze mu musia dychat nohy a hned milion rad ako to dosiahnut, jasne ze nerealnych.
Len ma zaujima ako to mate vy.
Mala ma 20mes.

nikka055
16. okt 2020

Normálne spi v ponožkách 🙂

h_petra
16. okt 2020

🙈🙈🙈🙈 to je sila taketo otázky.
Ak chces, daj ponozky. Ak nie, nedaj. Fakt na toto neexistuje vedecká štúdia.

barb06
16. okt 2020

moja 7-ročná spáva teraz v ponožkách a ja niekedy tiež; mávam studené chodidlá a potom neviem dlho zaspať, tak si radšej dám ponožky, keď mi je už teplo, tak si ich dám dole; ale fakt toto mi nepríde ako otázka na fórum 🙂

ivuska027
16. okt 2020

@h_petra ale no, v Amerike isto nejaká by sa našla, alebo prebieha, alebo sa aspoň chystá 😂

barb06
16. okt 2020

@ivuska027 Americkí vedci zistili, že ... 😂

malinovka333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adamadent
16. okt 2020

detom davam ponozky v zime, v lete nie. ja spim v ponozkach s vynimkou julaugust cely rok, nevidim na tom nic zle

nerdoz
16. okt 2020

moje mala spi pres poledne v ponozkach / puncochach a na noc samozrejme bez. dulezitejsi jsou podle me prijemne a kvalitni materialy obleceni, ted jsem kupoval fajn nemecke kvalitni obleceni na http://www.slevokurzy.cz/sleva/pilulka-cz/ a jsem s tim maximalne spokojena

zuzuliennka1
16. okt 2020

syn (takmer 3r) spi v ponozkach poobede aj v noci, ja sama, podobne ako @adamadent spim v ponozkach celorocne okrem juna, jula a augusta 😁
mimochodom ako si predstavujes to “dychanie noh”? to je, prepac, kravina totalna... nebavime sa o nohe v ponozke a uzavretej obuvi, to ano, beriem, v lete to nevetra, ale ponozky doma alebo na noc, pokial ma niekto studene nohy, preco nie? navyse syn sa po zaspati odkope spod periny do 2minut, radsej nech ma tie ponozky a je mu teplo

thoughtfulweirdo
16. okt 2020

Podla teploty. V lete spi v podstate len v gatkach, lebo mame v byte horuco. Teraz uz v ponozkach, ale nohy si vetra cez den na boso 😄 ja napriklad spim tristvrte roka v hrubych hunatych ponozkach, lebo sa na studene nohy budim.

3petka
16. okt 2020

Keď je nachladnutý má ponožky - overene mu to pomáha dostať sa zo soplíkov ale normálne spáva aj na obed aj v noci bez ponožiek. Na obed dokonca iba v slipkoch. Cez obed ho skontrolujem raz a zakryjem no v noci ho musím zo dva razy ísť zakrývať.

1aduliatko1
16. okt 2020

moji spia aj v noci s ponožkami, a aj v škôlke im na obed nechávajú ponožky...

nikpa
16. okt 2020

Nohy si vyvetra v lete keď bude teplo 🌞😁 teraz ak sa ti zdá, že má studené nohy a odkopáva sa, jasné že daj ponožky, nenecháš ju predsa prechladnúť. Ja tiež dávam malému keď sa ochladí, celú noc ho predsa nemozem zakrývať. A mame povedz že už nedávas nech má dušu na mieste a nemusis ju počúvať 🙄😉

suzie26
16. okt 2020

Veď jasne ze v ponožkách aj v lete spia s ponožkami od noh sa najviac prechlada

lindusss2016
16. okt 2020

Moji spia cely rok bez ponoziek, cely den doma behaju bez ponoziek aj v zime, neznesu ich, nic s tym nepsravim. Spaci vak sme nikdy nemali, prikryvam ich perinou jiekolkokrat za noc 😁 vecne su odkopany.

tncka
16. okt 2020

Teraz nespava v ponozkach,do nejakych 4rokov ano,odkopavala sa vkuse a kychala. Zakryt sa samozrejme bol a je problem doteraz. V zime niekedy da aj ponozky,teraz ma 7r. Ja beham celorocne doma bosa,nestrpim nieco na nohach obute doma a papuce uz vobec

katka2505
16. okt 2020

Ja našej ponožky dávam od jesene do jari na spanie aj cez obed,aj na noc.Ale ona si ich vie stiahnuť už aj sama,čiže sa často budí s bosými nohami.

whatever1
16. okt 2020

Za dobrotu na zobrotu. Chcela si babku potešiť fotkou vnúčatka ale namiesto toho si za krkavcu mater, lebo udusis bábätku nohy v ponoztickach🤣🤣🤣🤣.

bagre
16. okt 2020

V tom veku mali všetci ponožky... ako starší majú obdobia kedy ich nechcú a niekedy zase naopak. Osobne by som ponožky dala ak bývajú nohy studené.Celkom nechápem prečo by sa v ponožkách nemali nohy vetrať ,však to nie je igelit..

luccy89
16. okt 2020

Na obed spi tak ako zaspi, niekedy si ich da sam dole a ked nie neriesim, lebo spava normalne obleceny, nedavam pyzamo. Inak vacsinou ich dava stale dole. Na noc nedavam, lebo aj mne sa spi lepsie bez. Ma 22m. Starsia 12r ma ponozky na nohach nonstop, okrem casu kedy sme na plazi. To zase nechapem ja.

tenerifka
16. okt 2020

ja niekedy nechapem, co su niektore matky schopne a ochotne riesit.....

pbra40
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nykkushka
16. okt 2020

#zdravysedliackyrozum 🤦‍♀️🤷‍♀️
Alebo
... Mami je mi zima na nôžky 🥺...
... Nevadí, musíš vydržať, lebo jedna babka povedala, ze 20 mesačné dieťa si musí vetrať svoje male smaďošky, ktoré ma cely deň v bagandžach...

makova333
16. okt 2020

Mam 46 r. spavam v ponozkach a napriek tomu, ze moje nohy podla tvojej mamy nedychaju zatial som sa kvoli tomu nezadusila. Mozno to je tym, ze dycham nosom😲

blumie
16. okt 2020

Moja ma 23m a spava bez ponoziek aj cez den aj v noci cely rok, aj v jasliach spi bez. Ja taktiez cely zivot, ale manzel spava v ponozkach, kazdy nech si robi ako chce urcite sa jej nezadusia nohy 😂, to som este ani nepocula ze musia nohy dychat ked clovek spi.

elizabeth88
16. okt 2020

Ked uz ide o dychanie noziciek...keby boli obalene igelitom,chapem obavy🙂...ale maju normalne vlakna a minimedzery.Su priedusne,neboj.Dolezite je po kupeli pekne poutierat nozky aj medzi prstekmi,ak ma spotene nozky a uzspinka,tak tiez.🙂

elizabeth88
16. okt 2020

@elizabeth88 No a davat ponozky,ktore suvolnejsie,co sa tyka gumicky,abymoc nestahovali.Jasasnazimtakevyberat.Samanemusim take s uzkou gumickou,vadia mi.

vilma7
17. okt 2020

Nie nespi u nás nik v ponožkách, ani my a ani deti 🤣🤣🤣

lauriema
17. okt 2020

Moja 8 mesačná normálne spi v ponožkách len na noc jej nedávam ponožky. A dcérka mojej svagrinnej dokonca v topánkach to som sa tak smiala ona ma citlivý spánok keď zaspí nik snou nemôže pohnúť švagriná ju nechá tam kde zaspí a veľa krát aj obutu, keby ju vyzula, mala sa zobudí 🤪😀😀😀

janage
17. okt 2020

Ja ta ukludnim uplne. Moja ma ekzem a obcas taky zly na nohach ze spi akoby v obrdupackach so zasitymi rukavmi alebo rukavicami aby sa v spanku nerozskrabala. Obcas spi v pyzame klasickom plus bavlnene ponozky plus rukavicka na ruke. Nijako jej to neublizilo. Ma uz 9 rokov