Má mať 3-kový avent cumeľ 2 alebo 3 dierky?

evabebiakova
1. júl 2019

Ahojte, kto ma avent flasku a cumliky? Mam skoro 4 mesacneho syna a z 2 cumlika na flasku som mu objednala 3 ale sa mi zda ze te taky isty ako 2. Oba maju totiz 2 dierky aj ked na internete pisali ze 3kovy ma 3 dierky je to vadny kus ci to tak ma byt?

atislava9
1. júl 2019

Ja mam 1, 2 aj 3 a podla toho maju dierky. Mam tu antikolikovu flasu Avent

malinajahoda
1. júl 2019

@evabebiakova aj my používame Avent už od narodenia. Tak skus kúpiť ďalšie cumliky. Lebo 3 cumlik má mať 3 dierky.

rybka16
2. júl 2019

Máme Avent Natural a trojka má tri dierky, dvojka dve. Na balení bolo normálne napísané, že 3+ mesiace? A na tom samotnom cumli je trojka napísaná?

evabebiakova
autor
2. júl 2019

@rybka16 no ved na cumli mame napisanu 3 ale ked strirkam tak len 2 prudy idu

evabebiakova
autor
2. júl 2019

@evabebiakova
@atislava9 ved aj ja ju mam , teraz som objednala cumliky 3, a jednu flasu natural 330ml s cumlikom 4 - a ten ma 3 dierky ja nechapem

rybka16
2. júl 2019

@evabebiakova Tak to bude chybný kus. Normálne tri dierky by tam mali byť. Alebo ešte potom majú cumlík od 3 mesiacov, čo má variabilný prietok, ale to je taká pomlčka akoby.

evabebiakova
autor
2. júl 2019

@rybka16 aj ked das do flasky horucu vodu a zahrkas idu 3 prudy z 3 cumla?

evabebiakova
autor
2. júl 2019

@evabebiakova teraz to uz asi nevyreklamujem ked to pouzivam uz tyzden

evabebiakova
autor
2. júl 2019

@evabebiakova a 20 eur v prdeli

rybka16
2. júl 2019

@evabebiakova Idem skúsiť. :D

rybka16
2. júl 2019

@evabebiakova Tak skúsila som. Áno, idú tri prúdy. Nemusíš hrkať, inak, stačí zatlačiť kúsok za cicíkom, akoby ho trošku vtlačiť dnu, a už ide prúd. A štvorka by tiež mala mať štyri dierky. Včera som práveže bola v DM kupovať tieto trojkové cumle a videla som aj štvorkové a tuším mali štyri dierky.

evabebiakova
autor
2. júl 2019

@rybka16 hmm. Asi skusim horucou ihlou urobiť dierku ci?

rybka16
2. júl 2019

@evabebiakova My sme skúšali do dvojky urobiť dierku navyše, ale sterilnou ihlou. Nebolo to veľmi dobré, buď to vedelo urobiť malú dierku, z ktorej takmer nič nešlo, alebo potom zase obrovskú. Neviem, ako je to s horúcou ihlou a silikónom. Gumu by to krásne hladko prepichlo, ale silikón neviem.

evabebiakova
autor
2. júl 2019

@rybka16 to fakt? To mam zase kupovat drahe cumle? Keby som vedela kupujem v obchode a nie cez internet

atislava9
2. júl 2019

@evabebiakova v kamennom obchode predeti.sk su vystavene vsetky cumle, s dierkami i pomlckami podla mesiacov babatka. Ak mas moznost, tak skus pozriet.

jeliz59
22. sep 2019

Toto som dnes riešila....hrozné čo porobili....spravila som si svojpomocne 4 dierku hrubšou ihlou ....používam Avent natural...a toto ma naštvalo....škoda že malý nechce inú fľašu 100 chuti mám skoncovať s touto značkou mne malý odmietal piť celý deň lebo namiesto 4 dierok už robia len 3 a na obale písané že od 6m+ 4 otvory rýchly prietok
Obal sedí obsah obalu nie a je na****