Látkové plienky a noc

evica17
8. sep 2022

Ahojte, plienkujeme latkovymi stvorcami v kapsivych nohavičkách. Cez deň oka, aj cez denný spánok. Ale čo noc ? Myslíte že vydržia aAIO plienky, celú noc aby som nemusela prebalovat? Dávame zatiaľ pampersky ale chceli by sme prestať a čisto latkovat. Deti 7m a 2 roky

hilda08
8. sep 2022

@evica17 ja som na noc dávala vlozku navyše…ale prestal plienky nosit ako 20mesacny..len je to uz dost hrube a mne sa zda ze aj obmedzuje v pohybe casto bol nervózny nemohol sa tak pokrčiť a vyprdiet

evica17
autor
8. sep 2022

@hilda08 čiže keď cez deň dávam dve vložky a po 3 hodinách je to precikane, tri by pomohli ? Mam tie vlozky do kapsovych

hilda08
8. sep 2022

@evica17 myslim ze Ano len no ta pohodlnost je uz otázna…ja davam jednu vložku ale vacsinou je naholo 😀 ked ma plienku tak nie viac ako dve hodiny

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mousegirl
8. sep 2022

@evica17 ja odporúčam kupit na noc špeciálne “nočné plienky”, ja som pouzivala v kombinácii s vrchnymi vlnenymi, inak by bolo všetko precikane.

em4life
8. sep 2022

@evica17 Ja som cez deň dávala látkové a na noc tie z obchodu. Nejde o to, či precika, ale nechcela som, aby boli deti v noci v mokrých plienkach a vstávať na prebaľovanie sa mi nechcelo. Ja som cez deň prebalovala aj každú hodinu, skúšala som, či sú suchí aj častejšie. Najmä malé bábätká cikaju vkuse.

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evica17
autor
8. sep 2022

Ďakujem vám , vyskúšam.
@stvura to som pri staršom preblovala, ale on sa nebudila na jedlo tak často ale na pociknie tak sme dali pampersky a tam asi by aj stačilo už dačo také ako tu dávali, lebo on už až tak necika v noci.A ten mladší je zas v noci náchylný na prebudenie, tak tam hľadám alternativu k pamperskam,

evica17
autor
8. sep 2022

@mousegirl ďakujem. Vyskúšam. Koľko ks si mala ? Asi to dlho schne

evica17
autor
8. sep 2022

@zuzudrnda ďakujem, takéto podobne mám aj ja. Zatiaľ precikal.

mousegirl
9. sep 2022

@evica17 potrebuješ min.2 kusy, lepšie 3 lebo tieto plienky schnu najmä v zime dlho(tým že sú fakt super save). Ja som mala viacero značiek, najviac som bola spokojná s nočnými plienkami od plienkacika, už ale nemajú tie modely ktore som mala ja : https://plienkacik.sk/kategoria-produktu/latkov...

A ak sa rozhodneš plne latkovat aj v noci tak fakt odporúčam kúpiť tie vlnene vrchné nohavicky. ( moje dieťa prespalo celu noc a keď som dávala na vrch PULky jednak sa stavalo že bol precikany a jednak ta plienka po toľkých hodinách bola fakt cítiť. Keď máš vrchne vlniaky tak oba problémy eliminované ;)

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz