Kúpate 3-mesačné deti iba v čistej vode?

ariadna33
20. dec 2022

Ahojte, chcela by som sa len pre info spýtať či kúpete svoje babo iba v čistej vode alebo používate aj nejake mliečka/sampony atd a ak ano aké(značka). Ktoré sú dobre ? Ďakujem 😉

ema229
20. dec 2022

@ariadna33 ja od Hipp od narodenia. A nezaujíma ma ak iný ma za to idú ukameňovať. Má 4mes

momoftwo
20. dec 2022

Pri prvej dcere som pouzivala a aj teraz pri druhej dcere pouzivam Hipp.

petamich
20. dec 2022

nase dieta malo do 1 roka atopicky ekzem a tak sme museli 🙂 pouzivali a pouzivame La Roche Lipikar

ariadna33
autor
20. dec 2022

V tých obchodoch je toho tak veľa že neviem ktoré kúpiť 🙈 a už by som rada niečo použila ☺️

anavixy
20. dec 2022

Prve mesiace bez, potom Biodermu detsku, krasne vonia 🙂

marzuz89
20. dec 2022

@ariadna33 obe deti zhruba do 6m v cistej vode, ak ndma kozne problemy, nepotrebuje pokozku zatazovat 🙂

ada309
20. dec 2022

Pri prvych dvoch detoch obycajne detske mydlo(kocka).. teraz pri tretej biodermu,nakolko ma na lickach ekzem obcas, zrejme to bude atopicky a je dost mozne,ze sa rozsiri postupne dalej.. preto pouzivam vsetku kozmetiku(do kupela, telove mlieko,krem na tvar..) od biodermy urcenu pre atopikov

adeladulova
20. dec 2022

Babylove, no i teraz velakrat vynechavam sampony a to ma 3r 😊

zuzuliennka1
20. dec 2022

@ariadna33 aj moj syn mal ekzem, takze som podobne ako @petamich musela kupat s jemnou emulziou - myslim ze to bol La Roche Possay - Lipikar

zuzuliennka1
20. dec 2022

@ariadna33 mozes skusit napr. toto.

hederamonstera
20. dec 2022

Moj ma 10m, stale cista voda, na ritku a vlasy bupi mydlo. A to tiez mozno tak od pol roka

zapalkazapalkova
20. dec 2022

@ariadna33 čistá voda alebo mame mydlo na citlivu pokožku s kozim mliekom a nechtikom (lokalne bezobalove)

banalu
20. dec 2022

Ja len na ritku po 💩 som pouzivala biodermu a dost dlho pri kupani len cistu vodu. A ked sa jej spotila hlavicka v lete tak som zacala umyvat aj vlasky biodermou, to mala 9 M.
Ma cez rok a este som ju nikdy nenakremovala ( okrem ritky samozrejme) aj ked v zalohe som mala biodermu abc krem na telo.
Mam stastie, ze ma dobru pokozku, a tak nepotrebuje nic extra.

ingrid2304
20. dec 2022

@ariadna33 Keď som kúpala v pôrodnici, povedali mi, že používajú Hipp. Používam aj doma.

erinka90
20. dec 2022

@ariadna33 syn ma 10 mesiacov a kupany len vo vode, dcerku cca od roka a pol som zacala s detskym mydlom umyvat, ked sa uz hrala vonku v piesku, v trave atd. A az nedavno (bude mat 3) sme skusili "sprchacik" , detsku mixu, bupi, a hipp penu do vody.

gumkac19
20. dec 2022

@ariadna33 ja som umývala čiarou vodou, akurát vlasy a dupku som používala Dove pre bábätká

ariadna33
autor
20. dec 2022

@ada309 napisem vám správu súkromnú 😊

lenuska9999
20. dec 2022

@ariadna33 moja mala ma veľmi citlivú pokožku a často sa vyhadže , čiže používame olej do kupela Oilatum

queen_mary
21. dec 2022

Prvy mesiac nic, potom som striedala. Bioderma, hipp, nivea.... maly nemal/nema ziadne kozne problemy, cize som neriesila 😊

zorkahorka
21. dec 2022

Najlepsia je čistá voda.ale mladsi ma ekzem,davame oilatum

x_mery_x
21. dec 2022

Do roka v cistej vode, potom sa mu zacal tvorit ekzem ako sme sa prestahovali, kde je mega tvrda voda a tak teraz kupeme iba v oleji bude mat 3roky, dr tak povedala, ze ziadne mydla, len ten olej. 🙂

queen_mary
21. dec 2022

@x_mery_x len ci ste mu nevypestovali precitlivenost, ked ste ho rok umyvali len v cistej vode. Ak nebol na nic zvyknuty, tak sa vyhadze hned zo vsetkeho. Presne tomuto som sa chcela vyhnut, a uspesne.

hederamonstera
21. dec 2022

@queen_mary blbost

queen_mary
21. dec 2022

@hederamonstera nemyslim. Podla mna ta "sterilita" tomu urcite prispela.