Kúpanie vo vani

29. jan 2024

Ahojte syn ma 10 mesiacov. Už sedí, chodí popri nábytku aj stojí. Kedy by ste ho už dali kupkať do vane samého. Samozrejme, že by som bola v kúpeľni pri ňom len nie s ním vo vani.
Ďakujem za odpovede. 🤗

martul
29. jan 2024

Dnes

biglovemom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
29. jan 2024
majlo1234
29. jan 2024

Ked zacal sam sediet, cely cas som zo zaciatku sedela pri nom a pozerala na neho

beata_k
29. jan 2024

Ty si sa s nim dotetaz vzdy kupala? K otazke. Od narodenia vo vanicke.

ibrunova
29. jan 2024

Doteraz si ho ako kúpala?

wejuska7910
29. jan 2024

A doteraz si sa akoze snim kupala?

cyberk
29. jan 2024

Asi sameho myslis bez vanicky ci? no dali ked stabilne sedela, ale ma tam protismykovu podlozku dodnes 🙂

nikha2809
29. jan 2024

Ja som sa s deťmi nikdy nekupala, vždy som ich dávala samých

luliu
29. jan 2024

A doteraz sa ako kúpal? S kým bol vo vani?

martul
29. jan 2024

@beata_k
@ibrunova
@wejuska7910 žeby v detskej vaničke?

beata_k
29. jan 2024

@martul S nim vo vani v detskej vanicke?

januska12323
29. jan 2024

Pridám sa k tým nechápavým. Doteraz bol vo vaničke a ty vo vani sedela vedľa nej? Alebo obaja vo vani a už tam nechceš byť?

anavixy
29. jan 2024

Ale ved detska vanicka nemusi byt polozena len vo vani… aspon teda ja to chapem tak ze dieta sa kupalo v detskej vanicke, uplne jedno ci bola polozena na stole, na pracke alebo vo vani, a teraz ho chce mamicka uz dat do velkej vane. A tym padom odpoved je ano, mozes, pozor na pady, posmyknutia a nedavno som videla aj nohu porezanu od toho kruzku okolo odtoku, proste pod dohladom, to je jasne.🍀

vierka0508
29. jan 2024

To naozaj tieto sproste komentare? Vsetky ste také tupe, nechapave, alebo potrebujete zbytocne vrtat.
@autor daj ho kludne do vane ked uz stabilne sedi, samozrejme neodchadzaj od neho, ale to ti asi netreba hovorit. Vela zabavy 🙂

wejuska7910
29. jan 2024

@martul napisala len nie s nim vo vani,tak to vyznelo akoby sa doteraz kupala snim.neviem aky je rozdiel ci je sam vo vanicke detskej alebo vo vani 🙈som asi nechapava

anavixy
29. jan 2024

@wejuska7910 minimalne hrozi viac urazov, posmyknuti, vana je tvrdsia, za mna je tam rozdiel velky..

petamich
29. jan 2024

nechapem niektore komentare 🙂
nas odkedy stabilne sedel kupal sa vo velkej vani pod dozorom

sweetdreams1
29. jan 2024

Keď už sedí, kľudne ho daj do vane, ale teda stále byť pri ňom. Dajú sa kúpiť aj všelijaké protismykove podložky, na začiatok by som dala aj to.

luliu
29. jan 2024

@vierka0508 jediný tupý komentár je tvoj, nauč sa správať.....

wejuska7910
29. jan 2024

@anavixy ved ale tak ci tak je pri nom ci je v detskej alebo normalnej vani

vkatush
29. jan 2024

Môj sa "sám" kúpe od narodenia. Nikdy som s ním nebola vo vani. Prvé 2 mesiace len chvíľu bol, kým sme rýchlo okúpali. Postupne sme zvyšovali interval. Teraz má 13m a kúpe sa v pohode 20-30 minút, obklopený hračkami a vedierkami, kým ja okolo neho robím veci v kúpeľni. Ale určite nie som s ním vo vani.

tamta
29. jan 2024

Ja to chápem tak, ze doteraz sa kúpali spoločne vo vani, žiadna malá vanička. Proste okupala sa aj matka aj dieťa, spolu 😃
Ja teda zatiaľ 2 mesačnú dcerku kupem v malej vanicke na stojane a keď bude stabilne sedieť, plánujem ju premiestniť do veľkej vane. Samú a ja budem pri nej v kúpeľni, nie vo vani 😁

andreatytler
30. jan 2024

Tiez nerozumiem ako to myslis? Preco by dieta nemohlo ostat v detskej vanicke? Ved posediacky sa tam zmesti aj nas 4 rocny. Nechce sa mi a nepotrebujem napustat velku vanu.
Asi si to myslela tak ze das dieta sediet same a nedrzis ho. To som dala kratko po tom ako sa naucil sediet.

autor
30. jan 2024

@viestta podla mna by mi v tom neobsedel a vrestal, stale sa dviha 🙈

autor
30. jan 2024

@beata_k nie mala som vanicku vo vani, resp. stale mam a krcim sa k nemu ale uz ma chrbat bolieva dost 🙈

autor
30. jan 2024

@martul dakujem 🫶

viestta
30. jan 2024

Tak mu kup protismykovu podlozku do vane

autor
30. jan 2024

@vierka0508 dakujem, nebola som si ista, ale ta protismykova ma nenapadla... dakujem

autor
30. jan 2024

@tamta nikdy som este s nim nebola ani ako s babatkom ked uz tak s ockom ale so mnou nie 😊