Kúpanie sa s 2-ročným

19. aug 2024

Ahoj, chcem sa opýtať do kedy ste sa kupali vo vani s deťmi. Môj syn má 2 roky a rád je so mnou vo vani ale mam vždy rukou zakryté tam dole, aby nemal blbé otázky alebo aby sa tam nepozeral. Nechcem v plavkách chodiť do vane len neviem čo ako ..

irusa
19. aug 2024

nikdy.....

biba_18
19. aug 2024

čo si zakrývaš?? pre deti je to prirodzená vec ... a kúpala som sa s ním dlho, kým sme sa zmestili do vane 😂

katkaseiner
19. aug 2024

s detmi som sa nikdy nekupala, v sprche ma videli milionkrat (aj teraz vo veku 12 a 9) a neschovavam sa..

lila246
19. aug 2024

Aby nemal blbe otazky? 2 rocny syn? Co je podla teba blba otazka? Ze by si mu musela vysvetlit zaklady zenskej atonomie? Rozdiel medzi zenskym a muzskym telom? Necudo ze muzi casto nic poriadne nevedia o zenskom tele ked to matky beru ako take tabu…

galganka
19. aug 2024

Akože aby sa náhodou neopýtal na penis, či vagínu? 🫣

beata_k
19. aug 2024

Nikdy. Tak male to nezauja. Spyta sa raz, ty mu to v skratke vysvetlis a tym to konci. Viac sa o to nebude zaujimat.

nika23t
19. aug 2024

Nikdy. Fuj.

danica2711
19. aug 2024

keď si taká úzkostlivá na to "tam dole", prečo nemôžeš mať na sebe nohavičky/plavky?

milanemila
19. aug 2024

Ja si ani nepamatam kedy som sa isla kupat a nenasackovali sa mi tam deti ak to teda bolo cez den 4,5r a 1r4m 🤷🏼‍♀️ nie ze by sme s muzom doma lezali vyvaleni na gauci bez oblecenia, ale zas ani sa neschovavame, ked pridu deti do kupelne alebo ked sa prezliekame.. Ved nahota je prirodzena vec, akoze samozrejme ze od nejakeho veku sa asi nebudem kupat s dietatom, ale to pride tak prirodzene a pri tvojom 2r nevidim ziaden problem.

anavixy
19. aug 2024

A komu ma davat tie “blbe otazky” ked nie rodicovi?

ina2405
19. aug 2024

Nie nekúpem. Je to nehygienické a pre mňa divné. Ale mňa deti nevidia ani bez podprsenky a nohavičiek, ja som neznášala, keď som v detstve videla aj náhodne rodičov nahých. Myslím, že ani mojim synom by to nebolo príjemné. V tomto som konzerva a je mi to jedno.

sulavikova
19. aug 2024

Cca do 2 rokov

doriiis
19. aug 2024

Fuj.Nikdy som sa nekúpala spolu s deťmi. U nás sa každý kúpe sám.🤷🏻‍♀️

adrianap83
19. aug 2024

Nakúpeme sa spolu. Z hygienických dôvodov. V sprche ma videl veľakrát. Aj sme si to už vysvetlili.

oblecenie99
19. aug 2024

Mňa by to ani nikdy nenapadlo :O nezdá sa mi to hygienické.. u nás sa každý kúpe sám.

zuzka1117
19. aug 2024

Mňa len zaráža reakcia : fuj nekupem sa s vlastnými deťmi a potom idem na kúpalisko a zdielam bazén s polkou mesta 🤣

galganka
19. aug 2024

@zuzka1117 ja si tu už cez hodinu dávam po prstoch, aby som to nenapísala... Ďakujem 😂

martul
19. aug 2024

Nikdy. Prečo by som s nimi mala byť vo vani?

mclissa
19. aug 2024

@zuzka1117 asi tak 🙈
A k veci. Moj ma tri a stale je rad ked sa spolu kupeme. Nema ziadne blbe otazky, hrame sa, robi mi “kavicku” na to mi dava penu, potame sa atd.

ina2405
19. aug 2024

@zuzka1117 ja napr.na kúpaliská nechodím 😬, presne kvôli tej vode

irusa
19. aug 2024

@zuzka1117 na kúpalisko nechodím..no ja si to vysvetľujem tak, že na kúpalisku by sa človek mal najprv umyť - osprchovať kým vlezie do bazéna....a kúpať sa znamená umyť zo seba nečistoty, takže pekne prosím taký moč, výtok, pot a zvyšky po exkremetoch...toto by som deťom nespravila 😁

oblecenie99
19. aug 2024

@zuzka1117 Osobne nerobím ani to, nechodíme na kúpaliská, lebo su hnusne.
Nevadí mi moje dieťa vo vode, nevadí mi dokonca ani to, že ma uvidí nahú, vadilo by mi, že si idem zo seba umyť celodenný pot, prípadne špinu, zvyšky vyluckov a pod. vo vode, v ktorej je aj moje maličké dieťa. Som s ním v kúpeľni, hráme sa spolu, ja som vedľa vane, nepotrebujem k nemu aj vliezť.
Ja len tak preháňačky dodám, že máme každý vlastnú osušku..

zuzka1117
19. aug 2024

@irusa a čo ti bráni pred kúpaním s deťmi hodiť krátku sprchu ?

simca06022011
19. aug 2024

by ma zaujimalo ako si pri kupani rukou nieco zakryvas :D ale teda nie s dcerousom sa spolu nekupala nikdy, ale napr. moji rodicia sa kupali s bratom, sestrou to si pamatam a neriesili... u nas sa neriesilo ani zakryvanie a ja doma to nejak tiez neriesim, vyzliekam a prezliekam sa hocikde. Proste kym to tebe vyhovuje a malemu, neries... asi by som (a to teraz velmi vymyslam/prehanam) prestala, keby uz bol velmi zhovorcivy, a v kolektive, aby neriesil nebodaj v ramci nejakej diskusie s kamaratmi ze sa kupe s mamou :D
Prehnane hygienicke blaboli neriesim, nie sme prasce, neumyvame sa raz za tyzden, po toalete sa utierame, ruky umyvame... a aj nejaku imunitu si treba budovat :D

irusa
19. aug 2024

@zuzka1117 😁😁😁....lebo kúpať znamená umyť špinu...či ty pred každým kúpeľom hodis aj sprchu ????? Ako si fakt vtipná....ale čakala som takú vetu ako sa z tej kraviny, čo si napísala vykrutit....

zooeynka
19. aug 2024

Co si tak dieta odnesie v hlavicke ak vidi matku sa zakryvat v rozkroku....preboha ved normalne sa mu ukaz nech v 11 necumi ako puk ked mu spoluziak ukaze obrazok holej zeny

ina2405
19. aug 2024

@zooeynka lebo v dnešnej dobe dieťa do 11 rokov netuší, čo má žena a chlap medzi nohami či ako? Prečo by malo byť decku príjemné čumieť na holé ohanbie matky? Si normálna?! Ešte majú tie deti prirodzený stud, čo tu mnohým chýba.

zooeynka
19. aug 2024

@ina2405 a kde to podla teba vidi ak nie doma? Ak sa mama zakryva tak kde chlapec prvykrat vidi holu zenu?

ina2405
19. aug 2024

@zooeynka jaj lebo žijeme v jaskyni, nemáme knihy, net a podobne že? 🤣 Kedy si sa ty ukázala deckám? Aby v tom mali jasno?

zooeynka
19. aug 2024

@ina2405 od narodenia ma vnimali aj holu. A nemaju potrebu guglit holu zenu si myslim....