Kúpanie mesačnebo bábätka v hypermangáne

lucia23529
24. máj 2024

Ahojte. Doktorka nám kazala okúpať pár krát v hypermangáne kvoli vyhadzanému hrudniku. Zabudla som sa opýtať ako na to. Najprv ste dieťa okúpali v čistej vode - tvarička, záhyby, im.miesta a až potom ste pridali hypermangán? Lebo hovorila pozor na tvár najmä oči ale tak chcem ju okúpať poriadne. Ďakujem

nyphadora
24. máj 2024

@lucia23529 celu sme ju kupali v hypermangane, svetlunko ružovom, hlavne hlavu, mala seberou, davali sme pozor aby voda nekvapla do oči.

anavixy
24. máj 2024

Nemusis kupat najprv v cistej, normalne okup cele dieta v slabucko ruzovom roztoku (najdi si na nete fotky, ako to ma vyzerat, nesmie byt prilis silny, takze do maleho mnozstva vod pojde malicko zrniecok), hypermangan sa nesmie dostat do oci a do ust, to lahko ustrazis pri malom babatku (na vlasy ist moze). Druha moznost je okupat si dieta ako si zvyknuta a potom len potupkat tamponom/gazou namocenou v hypermaganovom roztoku miesta s vyrazkami. Tak isto, tamponom namocenym v roztoku, treba osetrovat aj pripadne vyrazky na tvari. Osobne by som rovno kupala v hypermangane, ale pozor, susi pokozku, takze potom je vhodne natriet pokozku (mimo vyrazok) hydratacnym neparfumovanym telovym mliekom 🙂

lucia23529
autor
25. máj 2024

Ďakujem, okupala som ju presne tak ako ste napísali 😊