Kúpanie bábätka

23. nov 2023

Ahojte ako kúpete bábätko? My večer sa snažím tak medzi 18:00 -19:00 pred papanim lenže bábätko nám vždy zaspí predtým tak neviem či ho budiť alebo ako to vy riešite?

gabus543
23. nov 2023

My sme do mesiaca kúpali hneď po zobudení ale muselo to byť čo najrýchlejšie lebo malý dosť plakal lebo bol hladný, keď sme ho budili na kúpanie tak to zas bol veľmi nervózny, teraz už bude mať 3 mesiace tak kúpeme pol hodinu pi papaní a malý tak kúpanie zbožňuje

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anavixy
23. nov 2023

Tak ho kupte skor alebo neskor, ked sa vyspi.. neviem ake stare je babatko, ak o 19tej uz spi akoby na noc, tak ho kupte skor. Babatku je srdecne jedno ked ho kupete, ak ide o ritual ci rezim, tak by sa malo kupat pred nocnym spankom, co uz novorodencov alebo babatiek ktore sa budia casto moze byt aj o siedmej aj o deviatej 🤷🏻‍♀️ podla mna rozumne je prisposobovat kupanie a pdoobne veci babatku a nie babatko kupaniu, rezim je mozno fajn ale s rozumom a brat do uvahy aj to ze nie kazde dieta je rezimove a nie uplne od narodenia. 🍀

donika23
23. nov 2023

Autorka, ja som tiež nevedela a snažila podľa rád druhých matiek. Nakoniec som robila podla seba, tak ako som cítila. Netreba sa báť. Tak ako vyhovuje tebe. Myslim, že som kúpala aj poobede nie večer. Režim bol až keď bola staršia o pár mesiacov.

romi2706
23. nov 2023

19:20

angeli121212
23. nov 2023

Kúpali sme skôr niekedy aj o štvrtej v čase keď bol malý spokojný aby si kúpanie užil 😊

ivangeline
23. nov 2023

Nekupem. Utriem. ;D

t1nusa
23. nov 2023

kúpať hneď po zobudení z posledného denného spánku … moja má večierku medzi 19-20, kupem o 17.30-18 najneskôr

nicol_10
24. nov 2023

Nikde nie je "napísané" že sa musí kúpať iba večer pred spaním. Neviem teda ako staré máte dieťa,ale ja som napríklad kúpala v dvoch mesiacoch aj doobeda

dkl
8. jan 2024

Kúpem od narodenia rovnako - vždy približne pol hodiny pred nočným spánkom.