Kúpanie 9 mesačného bábätka v bazéne

vasjar
5. mar 2022

Ahojte, ako obliecť do bazéna malého 9 mesačného synčeka? Sú aj plienky do vody v jeho veľkosti?

andrea_prestastna
5. mar 2022

@vasjar ja som za neoprenove plavky, ekologicke riesenie a vyborne drzia ak by sa stala nehoda

oblecenie99
5. mar 2022

Plienky sú, to kupuješ ako klasické plienky podľa jeho hmotnosti, a dokonca tuším existujú aj také neoprénové plavky pre také malé deti

diamond007
5. mar 2022

@andrea_prestastna latkovala si?

es2021
5. mar 2022

@vasjar určite neoprenove, su super

ankare
5. mar 2022

@vasjar ano, kúpiš mu plienkove plavky. 🙂

petamich
5. mar 2022

ano su, ja napr. pouzivam Huggies Splash ale ma aj DM Babylove aj Pampers 🙂

vasjar
autor
5. mar 2022

Viete odporučiť aj nejakú značku?

petamich
5. mar 2022

upravujen Huggies Little Swimmers sa volaju 🙂

jane1987
5. mar 2022

@vasjar ahoj, ja kupujem v dm plienky na plavanie babylove. Bez nehody, pekne drzia a su aj cenovo dostupne. Ak chcete casto a dlhodobo plavat, tak potom neoprenky su fajn investicia

sona96
5. mar 2022

@jane1987 my.sme.kupovali Pampers na plávanie a babylove z DM a s oboma sme boli spokojní

andrea_prestastna
5. mar 2022

@diamond007 nie preco?

diamond007
5. mar 2022

@andrea_prestastna neoprénové sú ekologické? Keď jedny plienky na plávanie vyprodukuju menej odpadu ako tvoje neekologicke na množstvo tisíce plienok 😉
Hlavne že všetci chcú byť ekologicky, ale v základ veci ekologicky nie sú.... Och...

jazula
5. mar 2022

Ak jednorazové, tak nohavičkové, tie klasické sa zvyknú rozopínať. Ale radšej používam neoprenove, malá sa mi v tom lepšie drží, sú pevnejšie a nešmýka sa mi v nich. Malá vyzerá, že jej je to jedno 😜

andrea_prestastna
6. mar 2022

@diamond007 oh ty nie budem plnit kose plienkami po kupani, inak do detskejo centra ma ani s plienkami nepustili vyzadovali iba plavky a vyjde to lacnejsie, inak ak mas rozpis co stoji vyrobi a celkove naklady na vyrobu pouc ma prosim lebo ja vyrabam taketo plavky a nejak nemam pocit ze zamorujem planetu, no daj teda tu mudrost zo seba von