Ktoré UM je najlepšie pre novorodenca?

misickaa4
5. nov 2019

Ahojte, viete mi poradit ktore UM je najlepsie pre novorodenca?
Dakujem

nina0703
5. nov 2019

@misickaa4 ťažko povedať, každému čo sadne
Tiež som prechodila všetky diskusie. Ono na trhu ich je veľa, zloženie sa snažia všetci čo najlepšie a teda musíš popozerať na nete detajlne. My sme začali Hipp len malý po 2 hod. hladný 🤔Tak sme na sunar premium. Test vyhral Nutrilon za nim hipp a sunar atd.. . je to na nete. Z nutrilonu píšu mamičky že sa bábätká nevedia vykakať. Ale každé je iné treba skúsiť. Keď nesadne tak druhé. Len teda co najmenej testovať na dieťatku.🙂

asia83
5. nov 2019

@misickaa4 Mojím deťom dávam Sunar complex od narodenia. Nikdy nebol problém. Rastú krásne. Zvolila som ho aj preto, lebo ako jediný obsahuje mliečny tuk.

mmoonna
5. nov 2019

Ahoj, my sme pri staršej dcére dávali Nutrilon, keďže s ním začala už v pôrodnici a mladší syn mal Sunar. Každému dieťatku sadne niečo iné, musíš vyskúšať. Mne lekárka hovorila, že Sunar je chuťovo najbližšie k mlieku.

nikpa
5. nov 2019

@misickaa4 Každemu bábätku sadne niečo iné. Za mňa určite Kendamil, kvalitou a chuťou sa mu mlieka u nás bežne dostupné nevyrovnajú.

albertka1980
5. nov 2019

@misickaa4 my sme zvolili kendamil bio, pretoze neobsahuje palmovy olej a podobne humusy, co vacsina ostatnych obsahuje. Mala ho velmi dobre toleruje, nema reflux, ani koliky, pekne kaka. A navyse jej aj chuti. Trochu viac peni, ale s tym sa da "zit'.

janulka257
5. nov 2019

@misickaa4 ahoj, my sme začali s BEBA optipro HA. Ale nesadlo. Teraz dávam Kendamil a veľka spokojnosť

janulka257
5. nov 2019

@nikpa
@albertka1980
@misickaa4
veru Kendamil je super mlieko. Treba pozerať zloženie, Sunar, Beba, Nutrilon aj HiPP obsahujú palmac... :/

tanuuulka
5. nov 2019

@albertka1980 my to isté, kendamil bio kvôli tomu, že tam nie je palmáč (inak ten nie je ani v nutrilone profutura). ja nedokážem pochopiť, prečo tieto hnusy dávajú do detskej stravy, my dospelí si vyberáme potraviny bez palmového tuku, nieto deti! všetky kaše, tyčinky, keksíky... vždy sa s mužom vytešujeme, keď nájdeme dáky nový výrobok bez palmáča...

simona232323
5. nov 2019

Takze ste spokojne s mliekom kendamil? Malej davam sunar ..dokrmujeme ,ale mam pocit , ze jej nerobi dobre 🤔

janulka257
5. nov 2019

@simona232323 ja som veľmi spokojná. Nám dvojičky, obe trápili koliky, ugrckavali, pučili sa.. na Bebe mali aj zvláštnu stolicu, takú zelenú... s Kendamilom sa všetko vyriešilo, prestali vrackat, upravili sa koliky aj stolica

albertka1980
6. nov 2019

@simona232323 velmi som spokojna

misickaa4
autor
6. nov 2019

@albertka1980 a prosim ta, z kadial objednavad/kupujes toto UM?

albertka1980
6. nov 2019

@misickaa4 najlacnejsie sme nasli na mall

mischell333
17. dec 2021

@misickaa4 dojčila som pri oboch deťoch 3 mesiace 🙂 potom umelé mlieko
Syn mal bebu HA potom babylove a dcéra mala nutrilon 😊😊