Kŕmenie bábätka počas osláv

klea1993
2. sep 2020

Ahojte chcem sa spýtať tie co kojite ako riešite to keď idete s bábätkom na dlhšie 3-4h preč alebo keď je nejaká oslava a vy si chcete dať pohár vina ? Mate odsate mlieko vo flaske alebo? Ja kojím fľašku zatiaľ vôbec nepoužívame.. Ďakujem za každú odpoveď

sunny8
2. sep 2020

Nedám si víno 😉

siska53
2. sep 2020

@klea1993 ja osobne som sa na to obdobie alkoholu vzdala. A normalne som.dieta kojila v ustrani ( nie na wc, samozrejme), rovnako, ako som kojila dieťa vonku.decentne..
Mladsia totiz odmietala naucit sa z flase..az v roku.

bluka2
2. sep 2020

Pohár vína si v pohode môžeš dať a nemusíš odsavat. Nerobila by som to každý deň, ale príležitostne absolútne bez problemu. Bábo som mala väčšinou so sebou a schovávať sa rozhodne tiež nikde nemusíš 😉

simonkaba
2. sep 2020

normalne som kojila aj na oslave aj vsade, vzdy sa da niekde schovat a nakojit... a deci vina som si dala velmi vynimocne vecer ked som vedela ze par hodin kojit nebudem na oslavach som nepila 🙂

pininka1
2. sep 2020

Vsade som normalne kojila, vzdy sa da najst nerusene miesto, a dala som si max deci vina ale skor vobec nie

adamadent
2. sep 2020

Za celé dva roky kojenia som si dala deci vína a malu tak bolelo bruško že mi to za to nestojí... Prerevala celú noc. Kojila som aj na návštevách v inej izbe, v aute... apod kedykoľvek na požiadanie, dieťa je na prvom mieste. Keď bola nespokojná odišla som z návštevy skôr. Keď chcela spinkať išla som po kočíkovat. Mala obdobie že sa všetkých bála a k nikomu ani za svet na ruky nechcela ísť... Ono to s tým ze teraz si odsajem a dieťa si to pre tento krát vypije z fľaše totiž nemusí byť také jednoduché...

birika
2. sep 2020

nepila som a ak boli deti s nami - nasla som si miesto na kojenie a prebalenie, ak ostali doma so starymi rodicmi - odbehla som autom

bubinko1506
2. sep 2020

Nekojila som, ale kamoska pocas obdobia, ked kojila, vraj nepila ziaden alkohol a na navsteve isla jednoducho do inej izby.

cookie29
2. sep 2020

jednoducho som nepila, ved v dnesnej dobe je tolko nealko koktejlov. Respektive si dam nealko pivo. A kojila som vsade. Ja som s drobcom sla k rodicom na Slovensko, cca 12 hod cesta (lietadlo auto) a kojila som podla potreby. v aute, pod lahkou satkou, v inej miestnosti, v nosici...

blska22
2. sep 2020

@klea1993 Dcérka má 15 mesiacov, ešte stále ju kojím a za ten čas som nepila ani raz- príde mi to absolútne zbytočné a dá sa to v pohode vydržať bez alkoholu ;) a čo sa týka miesta- tak na návšteve som sa opýtala či môžem ísť do nejakej vedľajšej miestnosti, vonku/ v nákupnom centre/ v kaviarni- prehodila som cez nás veľkú plienku a natočila sa chrbtom, pripadne ju nakojim aj v aute 🤷🏼‍♀️
Možnosti kopu...
a pre pohár vina by som to s tou fľašou radšej nechala tak 🙊

lenuliatko84
2. sep 2020

Kup si nealkoholickeho huberta a mas pokoj. Ked som kojila nepila som ani na oslave alkohol

ukulela
2. sep 2020

Nepijem. Ku zábave s oslave to nepotrebujem. Rozumní ľudia to akceptujú a nik mi chlast neponúka.

klea1993
autor
2. sep 2020

Ďakujem 😊 ono viac menej som chcela vedieť ako to riešite s papanim keď idete ja neviem napr. do mesta na dlhšie ten pohárik bol len pomimo 😅

kiki68
2. sep 2020

@klea1993 no vytasim nadrove zbrane kde treba. Sa s tym zrovna neparam. Mam kojo oblecenie a tak tych par cm prsnika Vieden prezije. Sa horsie veci deju ako ja ze kojim na lavicke.