Krik pri bábätku

miriam7979
15. okt 2020

Ahojte baby...chcem sa vas opytat na nazor🤔chodievam k rodicom kazdy den lebo mama je po operacii tak jej chodim pomahat varit atd...tak tam idem s detmi kazdy den jedno dietatko ma 4 a druhe 3 mesiace ...ale ide oto ze sa pred tou mojou 3 mesacnou krici mama je nervozna ako natom je ze je leziaca atd a proste len krik a hadanie pred nou ale nie zas stale...ja som z toho na nervy uz nie raz som im povedala ze maju byt ticho ale nepomaha...a znepokojuje ma to ze ci to nema natu 3 mesacnu vplyv (mozog atd)aj v tehotenstve som mala stres skrz mamy ale ide my hlavne o malicku ? Teraz ma mamka vytocila tak to na mna dolahlo ci to nema vplyv ? Ze by som k nej nesla sa neda lebo je odkazana len na mna... Dakujem🙈

pribinak
15. okt 2020

Ten krik neprospieva najmä tebe, vybav mame nejakú opatrovateľku na pár hodín a bude to lepšie

kylie1983
16. okt 2020

Určite to bábätku nesprospieva, moja mala nemala rada celkovo hluk, mame by som nedovolila kričať pri nej, aj pod vyhrazkou ze nebudem k nej chodiť... Nech sa trosku ukludnia, je to malinké bábätko.

znikol97
16. okt 2020

Zdravím, určite to neprospieva tebe a keď budeš nervózna ty, bude aj to maličké... Ja mám takéto "empatika", že keď sme sa hádali alebo len zvýšili hlas, začal plakať, takže hádky alebo nevyriešené účty ako sa povie, riešiť mimo detí určite...
Spokojná mamička bez nervov sa rovná aj spokojné dieťa...

mandarinka555
16. okt 2020

@miriam7979 Veď jej normálne povedz, že ak neprestane sústavne hulákať, viac tam neprídeš a nech si poradí, keď nevie byť ústretová...

lucylliana
16. okt 2020

U nás je hluku dosť ale len skrz to že svokra je učiteľka ona potichu hovoriť nevie a v podstate nikto z nás sem tam kričíme s jednej miestnosti do druhej a nejako to nevníma ale keď je nejaký hluk odrazu keď spinka tak sa strhne a začne plakať