Kreslenie 21 mesačného dieťaťa

scacchi
17. jún 2021

Dievcata, moja malo strasne rada kresli - kedze ja som umelecky antitalent , neviete mi poradit kde kupim nejake predlohy alebo nieco take mame 21 mesiacov. Dakujem 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria1678
17. jún 2021

V každom papiernictve máš kopec vymaľovavaniek, stačí si vybrať.

lubkavargova1
17. jún 2021

a aky ma uchop?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tamvtme
17. jún 2021

Ake predlohy? Nasa ma 22 mesiacov, tiez rada kresli, tak ma voskovky, fixky, prstove farby, kriedy a cmara a patla a je spokojna...😁

lubkavargova1
17. jún 2021

@viestta tiez si myslim. Je to inak pekne a naozaj super, ale podla mna je to este take carbanie, a to je aj svojim sposobom dobre. Lebo ruka-hlava-rec prepojenie je dokazane ze funguje a my tiez tak napravame vela logopedickych chyb. Ale na to fakt ma 22 mesacna cas, este, to Hviezdoslava nebude recitovat.
Viac by som sa vsak zamerala na rozvoj sebaobsluznych cinnosti, lebo mam vela 2,5-3 rocne deti, ze aky "Picasso", ale nevie poriadne ani lyzicku drzat, napit sa z pohara, a o zakladoch obliekania to radsej pomlcim. To ostatne ako co a v akom veku co kreslit to pekne pride aj samo.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lesana25
17. jún 2021

A pre seba chceš tiež poradiť omalovanky, keď máš tiež 21mesiacov?

evkamotka
17. jún 2021

V hociakom hrackarstve, my mame take spojene s papierkom. Su aj knizky s postupnym navodom na kreslenie zvieratiek atd. Otazku som pochopila tak, ze autorka chce malej nieco nakreslit ale nevie ako

majamat
17. jún 2021

@viestta 😂 ze bagrovy

scacchi
autor
17. jún 2021

@evkamotka konecne niekto k veci, ja zasnem dievcata ako vy urobite z komara somara, nie som dokonala matka , a ani nechcem byt - ja si myslim ze netreba tlacit na pilu , kazde dieta je ine, moje dieta papa samostatne, vypyta sa na nocnik, a neuverite ale sama si uz obuje aj ponozky ,,,,,,

scacchi
autor
17. jún 2021

@evkamotka dakujem nieco taketo som potrebovala vediet

scacchi
autor
17. jún 2021

@lesana25 - mam 40 rokov ale kludne si kupim aj ja kedze kreslit neviem 🙂

scacchi
autor
17. jún 2021

@viestta - vasilisa premudrela 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
17. jún 2021

@scacchi plny Pinterest mas omalovanok, predloh, ako sa co kresli.naco kupovat nieco za 5, 7 eur, ked si vytlacis.Podporuj ju niektore 3 r deti kreslia krasne na svoj vek

lubkavargova1
17. jún 2021

@majamat to je uplne normalne a bežne pomenovanie, potom je aj také, že štipcovy uchop :D :D
@scacchi tak to je super, tak to mas velmi sikovnu dceru, ale nechaj ju pekne nech si kresli a carbe po svojom. Nerobime z komara somara, len aby potom pri diagnostike neprepadla na druhu stranu (slang) a ako pani mamicka budes velmi prekvapena. Viem a chapem a akceptujem, ze pre kazdeho rodica je jeho dieta to "najkrajsie-najmudrejsie-najsikovnejsie...", ale vsetko pekne primerane veku. Ved na internete si nagoogli co ma zvladat dieta nakreslit v akom veku a mas to. Naco kupovat drahe omalovanky ked ked si to vies aj vytlacit. Dobre, mozno 0,50 alebo aj 1 euro za omalovanku nie je vela, ale kupis balik papiera za 6,99 kde mas 500 ks papiera a tlacis do bludu z internetu a hotovo. A viete aj take najst kde pekne viete potom casom aj strihat, lepit..atd.

scacchi
autor
17. jún 2021

@lubkavargova1 - dakujem za " odborny " vyklad - ale na to mame pediatricku, ktora moje dieta pozna od narodenia, - podstata mojej otazky znela inac. Prajem vam pekny den 🙂